Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

31 minutes ago, shonne said:

Ja se nadam da ti ZNAS sta radis emoji16.png

pa, nadaj se :D

30 minutes ago, vladd said:

Ma gde zna, samo prati modu, ali suptilno :P

dabre :)

16 minutes ago, Zen Mod said:

a je

 

bundeva otisla u sekundarni sistem, u Šupi sa Problemom Identiteta

:Viannen_loungelizard:

reče čoek koji troši RCA u radionici :D

P.S. nemam ti ja ništa sekundarno :P

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde je izrada u visokom stilu i deluje spektakularno.

Ali ovo rasplinjavanje na 18 kondova za peglanje grane je npr otklon od esnafa i priklon marketingu, to nerdovi vole i kada je nepotrebno. Kolike se struj(cin)e ocekuju na riaa preampu? Ripl se tu nece tako pobediti, niti je bitno posmatrati na taj nacin...

Prosta je biblija profi elektronike, sprava sa gainom preko 30-40 dB ne moze da bude radjena istom metodom kao bafer...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakva je u odnosu na Koetsu? Pre retipa naravno

potpuno različita [emoji3] 

Benz Micro LP je zvučnica koja izvlači maksimum iz brazde - na njoj se čuje ono što se ne čuje na ni jednoj drugoj.. nekome se to mnoštvo detalja sviđa, nekom ne.. neko je prosto zatečen pa se brže-bolje uvredi nazivajući je forenzičkom

 

istina je da, poput mnogih MC zvučnica, LP često nema odgovarajuće okruženje: odgovarajući step up ili loading, pa onda "lete žileti"

 

ako se obezbedi odgovarajuće okruženje, a tu osim pomenutog pripadaju ručka, phono i gramofon, tada LP zasija

 

ipak, ni tada se uvetu sviklom na blagu ekvalizaciju srednjih koja se često krsti kao "muzikalnost", LP ne sviđa

 

meni kao promiskuitetnom se sviđa detaljnost LP, sviđa mi se i muzikalnost koje imaju Ortofon SPU od Classica do Royala i energija koju emituje EMT TSD 15 - sve to rado uzimam u dozama koje su uslovljene raspoloženjem i materijalom koji stavim na gramofon

 

Koetsu Black se baš ni jednom od gorespomenutih osobina ne ističe - nije vredna spomena

 

naravno, sve napisano je plod mog ukusa, neko to drugačije vidi

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...