Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

1 minute ago, crni. said:

na tog torensa sam i mislio

evo hoću ako možeš da pozoveš tomu i da ga nateraš da mi proda

Ne poznajem covjeka ... sjedi u auto ... odi tamo sa nekim ko se razme u gramofone ... pogledaj .... dogovori cijenu I trguj ... ne mozes se natezati porukama o stanju gramofona ... idi vidi I kupi ... neces nac za te pare nic bolje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan od mojih Technicsa je SL-5300, poluautomatik koji bih (ako bih hteo) možda mogao da prodam za 150 evra, i to na mišiće.

Gramofon radi perfektno, jednom podmazan za 20 godina koliko je kod mene, nadživeće me. Ništa gumice, točkići, ležajevi, plintovi. Ako odneseš gramofon kod nekog stručnjaka na reparaciju, računaj da oni slave svaku slavu u kalendaru, da idu na zadušnice svaki drugi dan i da su im kćerke neprekidno bolesne, pa budi veoma, veoma strpljiv. 

Technicsi su odličan izbor za casual gramofondžije, ima ih puno po KP. Umesto mlaćenja sa gramofonima koji su i u detinjstvu bili low-tech, bolje uzeti nešto što radi odmah, skupi metar-dva ploča pa polako.

4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, aaa zmaju! said:

Ova predratna ručka na 150-ci baš uliva poverenje za razliku od linn akito ručke.

e pazi ona je najveća fora...podešavanje kao na ručnim vagama, ali korisnici kažu svira ebe kevu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Zen Mod said:

ama kupuj vise 

posle one patnje sa Dualima , ja bi i stojadina kupio , samo da prodje :Viannen_loungelizard:

kakva crna patnja...pa ovaj forum ispisuje istoriju za buduće generacije...takve informacije o dualu nemaš nigde širom svetskog neta

zahvaljujući mojoj dosadnosti :innocent:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...