Jump to content
bregar

Prevara?

Recommended Posts

Pre par godina imao sam slican problem.

Poslao poruku sa parkinga u Nemanjinoj kod JDP-a. Zurio na predstavu.

Nisam proverio da li je prosao SMS.

Nakon predstave nisam bio jedini, tj. redno nas "okitili cestitkama" aka kaznama.

Pozvao MTS, dobio info da im je u tom vremenskoom intervalu bio pao sistem na nekih pola h. Dovoljno.

Morao licno odneti odstampanu kaznu i bilo reseno.

Ko se nije cimao oko toga, tj. sve ovo radio, morao je platiti.

P.S. najbitnije ti je da sacuvas te tvoje SMS-e upucene parking servisu. To ti je dokaz da si imao nameru da platis.

3 hours ago, Doktor said:

Pre par godina imao sam slican problem.

Poslao poruku sa parkinga u Nemanjinoj kod JDP-a. Zurio na predstavu.

Nisam proverio da li je prosao SMS.

Nakon predstave nisam bio jedini, tj. redno nas "okitili cestitkama" aka kaznama.

Pozvao MTS, dobio info da im je u tom vremenskoom intervalu bio pao sistem na nekih pola h. Dovoljno.

Morao licno odneti odstampanu kaznu i bilo reseno.

Ko se nije cimao oko toga, tj. sve ovo radio, morao je platiti.

P.S. najbitnije ti je da sacuvas te tvoje SMS-e upucene parking servisu. To ti je dokaz da si imao nameru da platis.

Nadam se sve najboljem, samo neki strah navuko od njih. Em sto su bili malo odbojni u prvi mah, em sto su mi nekad naplatili 3k din za parking, gde sam platio kartu ali malo izasao iz zone parking mesta. Da ne bude samo Beogradjani i Nislije, drugaciji. Videcemo.

4 hours ago, Gosha said:

Moraces da odes licno do parking servisa da pokusas da se raspravis sa njima. Uvek mogu da ti kazu da si imao i drugi nacin da platis parkiranje, valjda kupovinom neke karte po kioscima (nikad to nisam radio, samo prepostavljam).

Ne znam da li moze nelko drugi,  umesto tebe da pokusa da se raspravi sa njima. Akoi moze, ja bi se rado prihvatio te obaveze da im ga se slatko nakrsim majke.

Idem do kraja. Videcemo sta ce da bude, sutra zovem zenu koja se bavi reklamacijama i koji bi trebalo da da konkretne stvari. Mislim da cu morati licno, jer imam 6 poruka u mob koje moram da prilozim.

predao listing, dao na uvid poruke i ostalu dokumentaciju na salter za reklamacije. Dadose mi neki papir da je zahtev primljen. Sad cekam do 10 dana pa ce pismeno da me obaveste o slucaju. Znaci komisija od 3 clana odlucuje :)