Jump to content
bregar

Prevara?

Recommended Posts

U vise navrata sam odlazio u inostranstvo I cvrsto odlucio da se vratim Iovde zapocnem skroman ali I stabilan zivot,naime o cemu se radi, ja zivim naselu I imam tek nekih 150 ari zemlje koje zelim maksimalno da iskoristim,uzgojem ovaca I svinja Mangulica I neophodna su mi sredstva za Senjak, Oborza ovce I obor za svinje, I naravno stubove I zicu (nabavka zivotinja cebiti moj problem) I zanima me da li postoji ikakva pomoc tj, nepovratnikredit ili sta slicno koje mi moze pomoci za pocetak ovih poslova, ja sammlad(24 godine) I jako sam ambiciozan da ostanem na selu I bavim se ovimposlom.Molim za odgovor!

.Miko jel može da se dobije adresa ovog blagočestivog mladića, razmišljam o odlasku na selo. Ništa lepše od Nacionalne Geografije. ;).

O čemu vi ovde pričate...?Ja koristim operu i avast i zaboravio sam kako izgleda spamGodinama dobijam samo regularne mejlove, pa mi malo neobično kad vidim da razni nepoželjni mejlovi kruže mrežom, a ja pojma nemam.Mislio sam da su se ljudi davno s tim izborili

O čemu vi ovde pričate...?Ja koristim operu i avast i zaboravio sam kako izgleda spamGodinama dobijam samo regularne mejlove, pa mi malo neobično kad vidim da razni nepoželjni mejlovi kruže mrežom, a ja pojma nemam.Mislio sam da su se ljudi davno s tim izborili

;) pa vidi kako izgledas - zato tebi niko ne sme da salje spam .... a ne zbog vrljavog avasta ...... ;)

O čemu vi ovde pričate...?Ja koristim operu i avast i zaboravio sam kako izgleda spamGodinama dobijam samo regularne mejlove, pa mi malo neobično kad vidim da razni nepoželjni mejlovi kruže mrežom, a ja pojma nemam.

Такође, милина једна!дискО_Сту

Такође, милина једна!дискО_Сту

ma ova haj tek generacija pojma nemaja sam uvek govorio da bez starca nema udarca ;)

Ју, па нисмо ваљда толико матори ?дискО_Сту

Ma kak’i matori!Sad smo tek najbolji....pogledaj ove bledunjave i tugaljive klincePitchku ne bi videli da im nema interneta ;););)

E jebiga, opet idem da se samokaznim sa jednim mrs na pivo!!!Visoko stovani Zen moderatoru da li je dozvoljeno kaznu prosiriti sa kaznjavanjem mog prijatelja jer nesto mi se ne da da sam odmarsiram na vopi???Pozz.