Jump to content

RCA kablovi


Shoba

Preporučeni Komentari

Da zapocnemo neku diskusiju i o kablovima i njihovom pravljenju.Dosao sam u posed silver plated kabla. Crveni i plavi provodnik su upredeni a oko njih je shield vide se dole na slici, ideja jeste da crveni kabal ide kao nosioc signala plavi masa a shield da ne bude vezan. Mozda da plava i shied budu vezane...Koji je vas izbor mozda okacite i slike gotovih.Takodje sam spreman da dam po jedan metar ove tesko nabavljive zice dvojci kolega sa foruma kao mala zahvalnost forumu i ljudima sa njega, naravno ko prvi njegova devojka :)

post-941-0-71634000-1352627690_thumb.jpg

post-941-0-64479300-1352627694_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Moras da isprobavas. Sve varijante dolaze u obzir pa vidi sta ti se najbolje pokazalo.Neka standardna je da se sirm veze na masu samo sa jedne strane (odakle signal "krece"). Ima dosta slucajeva gde bolje svira bez sirma posebno kod srebra punog preseka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lemi ovako :)post-117-0-76840900-1352632507_thumb.jpgZa izbor činč utikača i način izrade pogledaj ovde.http://www.hometheat...l#axzz2Buan7o1d

........ko prvi njegova devojka :)

Ko poslednji, njegova žena :DEDIT: Samo ti nemoj da uvrćeš oba centralna provodnika kao on na tutorialu već poveži kao na šemici koju sam ti dao :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...