Jump to content

HI -FI Show Holiday Inn


shuca77

Preporučeni Komentari

Dayens je imao za cilj svih ovih godina da razvije kablove sa većim prečnikom od bas drajvera. Mislim da je ove godine šapčaninu to pošlo za rukom. Očekino dobili smo zvuk u debalansu.

Kii najbolji tonski balans i fizički odnos zvuka prema prema prostoru. Doduše karakter zvuka je neinteresantan. Oni mislie da će sa šest dacova u zvučniku, gde su i pojačala, dobiti muzikalnost - malo morgen.

Ostali mi nisu ostavili neki utisak.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sutra cu da idem na sajam ali bih da kazem da sam slusao kii na prvoj prezentaciji u Beogradu, bilo nas 5 sve zajedno i mogao sam stalozeno da saslusam sve sta sam hteo i to je totalno razocarenje za te pare koje kosta, U zivotu nisam cuo muljaviji i napadniji bass a bilo je jos dosta nedostataka. Za 10000e to je bilo porazavajuce sto je utisak svih koji su bili tada na prezentaciji a nije da ne znamo sta je dobar zvuk. Doduse bio je i jedan komentar tipa pa sta ti ocekujes za samo 10000e u danasnje vreme od hi fi komponente . Ima i tu istine. Bas cu da poslusam ponovo sutra na sajmu. Jm2sents

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni žao što je igor stajao u hodniku ko siroče, a siguran sam da bi pokidao sve ostale kao i prošli put

kef blade ništa specijalno, kod vox-a klasika, dynaudio fokus i mlađina spika maloj deci...danas je uspeo da zakači i nastajanje latinice i ko je koristi :rolleyes: mada moram da priznam da je onaj mali dynaudio na spratu dobro svirao

osećalo se odsustvo one hifija

svi su puštali cinculinci muziku na 150bitova i 2565kilohercova osim pomenutog kii i parpla...bilo je uočljivo i masovno puštanje dire straits, ne znam koji im je...ovi što su držali audio note su se u jednom momentu zaebali ili zaigrali pa pustili tobacco road ali su se brzo presabrali i vratili proverenom cinculiranju

ipak, dobra muzika se mogla čuti jedino u sobi persej i m-kabla...bar dok sam ja bio...možda sam imao sreće

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, grau said:

fala. 

 

steta sto neko ne izlozi M2 ali to nije u interesu fifa prodavaca - cak i sa crown ICE modulima to brise pod sa bilo kojom od kombinacija sa slike, prosto mora ;)

M2 . . . . he he  . . . citas mi misli. :)

M2 + ona dva AN mono bloka ( 2A3 ) + TT2 sa novom AN rucicom + Q3 + AN-E. U planu da slusam naredne nedelje kod Rashe. Kada sredi utiske sa sajma. 

 

tt2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, sir Oliver said:

Ko prodaje fantoma?

4audio...bio je uključen ovaj sa slike i to gruva, nema šta, ali ništa bez sterea...ovako je kao radio savica sa malo modernijim izgledom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Beli said:

JBL M2 Master Reference Monitor

Ako dobro vidim, na slikama sa sajma, zajedno sa McIntosh amplifikacijom,  su JBL 4367(napred)  i JBL  4700(pozadi. Inače 4367 je ''kućna varijanta'' gorepomenutog M2.

EDIT : Za M3 nisam čuo, ne znam šta je.

M2 je aktivan sistem, 4367 pasivan i horna je totalno drugacija. U tom smislu jeste kucna varijanta. Steta sto nisam u mogucnosti da stignem da odem, voleo bi da cujem 4367. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Beli said:

JBL M2 Master Reference Monitor

Ako dobro vidim, na slikama sa sajma, zajedno sa McIntosh amplifikacijom,  su JBL 4367(napred)  i JBL  4700(pozadi. Inače 4367 je ''kućna varijanta'' gorepomenutog M2.

EDIT : Za M3 nisam čuo, ne znam šta je.

Audio Note M2 I M3 :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

3 hours ago, zeljkor said:

M2 je aktivan sistem, 4367 pasivan i horna je totalno drugacija.

Ne vidim da sam rekao nešto što bi bilo u suprotnosti sa ovim. Kućna varijanta u smislu da je 4367 manje sofisticirana i pristupačnija varijanta koncepta razvijenog sa M2. Što bi se u matematici reklo, slični su a ne jednaki. :)

39 minutes ago, grau said:

M2 i 4367 imaju iste drajvere a sve ostalo je razlicito...

Biće da su im zato dali različta imena, jednom M2 a drugom 4367.:D

53 minutes ago, ninja said:

Audio Note M2 I M3 :)

Falavi ninjane. ;)

 

E hebiga, ja samo pokušah da razrešim ovu ''pantomimu beogradskog kruga dvojke'':P, al' džaba, videh da sam em debelo omašio, em me ''ispravljaju'' i za ono što ni ne rekoh.:blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...