Jump to content

Weiss dac 202 ... zasto ???


Anubis

Preporučeni Komentari

Plasim se otici ce opet preko 30 strana na off topic, a nekima ce da smeta sto je moja tema opet na vrhu. :Viannen_loungelizard:

To je zato sto si Faca :respect: - ne salim se mislim ozbiljno :wild: . Uspeh se u Srbiji tesko toleriseMogu da te samo mrze :Flying: vozi MISHKO ti po tvom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je zato sto si Faca :respect: - ne salim se mislim ozbiljno :wild: . Uspeh se u Srbiji tesko toleriseMogu da te samo mrze :Flying: vozi MISHKO ti po tvom

U pravu si, vidi se da su svi ljubomorni na uspeh teme zato i postavljaju klipove u tockove! :Viannen_loungelizard: Btw, kladim se da bi i Anubis danas bio lepsi da su mu kupirali usi dok je bio mali :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od pre nekoliko godina je i kod nas zabranjeno kupiranje usiju i repova, ja licno nisam protivnik kupiranja zato sto psi kojima se kupiraju usi i repovi izgledaju MNOGO lepse bez njih. Drugo, kupiranje se radi dok su jos stenci, istrpe malo bol, za 5-6 dana zaraste i gotovo, nije da to njih stalno boli, da je tako, niko normalan to ne bi radio. Ako mogu zene pod noz i anesteziju za sve i svasta, onda mogu i psi i to samo jednomMucenje i nasilje vrse oni degenerici koji organizuju borbe, da se ja pitam, kazna za to bi bila dozivotna robija u boksu.

Slažem se u vezi organizatora borbi i dodao bih im u društvo i one koji ljubav svojih lajavih prijatelja testiraju puštajući ih u borbu. ( :phil_04: Kameni!)Idu žene pod nož zbog ljepote. Njihova stvar dok god ih netko na silu i bez prava izbora ne tunira da bi mu bile ljepše.

Dakle, "ukljuci mozak" je direktno vredjanje moje inteligencije i licnosti i to samo zato sto govorim istinu, nisam ja kriv sto su na DIY AUDIU najposecenije teme VICOVI I OFF TOPIC ZABAVA.Ako cete da krenete da banujete zbog nekulture, ostacete samo vi moderatori i to ne zato sto ste vi kulturni.Izvolite banujte me. :tease:

"Uključi mozak" nije direktno vrijeđanje nego rezultat analize. Razvidno je da nisi glup, ali si krivo indoktriniran i zato je prijedlog da uključiš mozak jer ga imaš. Zašto ga ne bi koristio?Ideja da je netko ljubomoran na broj postova u nekoj temi je smiješna, ali vidim da ti po tom ključu doživljavaš uspjeh pojedine teme i imaš dojam da su najuspješnije teme na forumu "Vicovi" i "OFF Topic zabava".Na pitanje iz naslova je davno odgovoreno, a razlog što tema nije zamrla leži u tome što se ovdje, za razliku od brojnih foruma iz bilo koje oblasti, tolerira prirodna razgovorna forma bez Goebelsovskih intervencija na sadržaj, pa je tako tema otišla u nedogled kao što bi u nedogled otišao i razgovor uživo.Što se tiče familijarnog ponašanja na forumu između članova - mislim da je dobrodošlo. Naravno, kao i u živoj interakciji prije nego što pređeš na podbadanja dozvoliš društvu da te upozna i dozvoliš sebi da upoznaš njih.Kada novo lice u društvu započne sa podbadanjima može očekivati reakciju koja možda nije željena. Zašto je to tako? Imam svoje pretpostavke, ali možda da pitamo nekog sociologa jer je to uobičajeno za svako društvo i druženje bez obzira na medij.Sjeća li se netko onog psihijatra koji je ovdje radio slične scenarije ne bi li napisao koju stručnu disertaciju?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...