Jump to content

DIY gramofon II


stein

  

66 članovâ je glasalo

  1. 1. Da li ste zainteresovani za samogradnju gramofona?

    • Da, ako nije skuplje od cene novog CD plejera
    • Da, ako tema bude dovoljno informativna
    • Da, bez obzira na cenu i tehničke informacije
    • Ne, to je bacanje para i vremena
    • Ne, previše je zahtevno
    • Ne, gramofon je prevaziđen kao izvor
    • Nisam siguran, ali je zanimljivo
    • Nije mi zanimljivo
  2. 2. Da li vam je ova tema zanimljiva



Preporučeni Komentari

Eeee... Stoji, a kud i da malterišem kad je svaki dan za redom bio mrz do mrza. Kažu da će od vikenda popustiti pa krećemo polako u radove. Mene je inače malo stislo zbog posla koji ne mogu sav da pozavršavam u firmi pa moram i kod kuće da argatujem, ali čim dođe lepše vreme, i ja malo živnem, dođu duži dani... Biće, biće :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 703
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eeee... Stoji, a kud i da malterišem kad je svaki dan za redom bio mrz do mrza. Kažu da će od vikenda popustiti pa krećemo polako u radove. Mene je inače malo stislo zbog posla koji ne mogu sav da pozavršavam u firmi pa moram i kod kuće da argatujem, ali čim dođe lepše vreme, i ja malo živnem, dođu duži dani... Biće, biće :character13:

"Sa nestrpljenje" očekujemo fotkice...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes, but iznt zet a lidl tu mač elektroniks žast tu muv ze terntebl oraund? End et zi end, wat juz if uan kant meč ze motor uan ounz wid ze elektroniks uan haz no šematiks for?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes, but iznt zet a lidl tu mač elektroniks žast tu muv ze terntebl oraund? End et zi end, wat juz if uan kant meč ze motor uan ounz wid ze elektroniks uan haz no šematiks for?

fukja,judzstnnd to ze princp ov ajdlr

Jes, bat uiz mai endžin, uil it not introdjuz rambl? :cheers:

fookit , itz a hevi anuf

Google translate samo sliježe ramenima i vrti glavom! :cheers::good2::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo vi usmrđuvajte temu... Dok ja ne nađem načina kako da izvedem spajanje dveju perpendikularnih linija u SW, nema ništa od tangencijalne ručke :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo vi usmrđuvajte temu... Dok ja ne nađem načina kako da izvedem spajanje dveju perpendikularnih linija u SW, nema ništa od tangencijalne ručke :cheers:

Eto što ti je zahvalnost! :cheers: Publici je dosadno, a mi ti pomažemo da dobiješ na vremenu i nađeš ote prp...perpidik....ma ote svoje crte! :good2::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deca uce u III razredu osnovne sta je prav ugao - zamisli uciteljicu da im kaze: deco, prav ugao grade perpendikularne linije... :)

Mora da je ta učiteljica predavala mojim zidarima. Jadni dečki ništa nisu shvatili! Ako ne vjeruješ pogledaj kuteve kod mene u kući. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...