Jump to content
Mikorist

Koju konekciju koristite i plaćate?

Koju konekciju koristite i plaćate?  

62 members have voted

1. 1. Koju konekciju koristite i plaćate?

• Dial Up Modem
      0
    • ISDN
    • ADSL
    • Kablovska TV
    • Optika
    • Wi Fi
    • Ne koristim svoju konekciju
      0

Recommended Posts

bez ugovorne obaveze

meni istekla ugovorna obaveza pre par meseci.prebacili su me i bez nje sa 10 na 20Mb/s - išao da pitam dali treba nešto da potpišem iznova i ne treba.Pre toga bio sam na ADSL - pucala mi veza svaki dan zbog dužne telefonske parice (više od 1500m).Ovo radi kao podmazano.

Nemam ja primedbe na kvalitet... ...radi meni sve OK, ne puca i sl.Što se tiče cene, malko je veća, će da poradimo nešto po tom pitanju. Stigo Targo, da vidim baš šta će biti za 1k5 din...

Pre toga bio sam na ADSL - pucala mi veza svaki dan zbog dužine telefonske parice (više od 1500m).

???Zbog toga??? Pa, onda, bi i meni trebalo da puca stalno...Pucalo je dok nisam (i) tome posvetio malo vremena i pažnje...No, naravno, sad' to i nije više važno...

???Zbog toga???

Ne.Tada sam još radio u teh. podršci za ADSL i imao ga za DŽ...Kad sam raskrstio sa firmom (posle one buntu afere) otkazao sam (im) ADSL, mejl, hosting sve što me je vezivalo za njih ....No, naravno, sad' to i nije više važno...

A kako ste dobili te slicice?

Well, menjali se sa decom ispred skole :wink2:Ovaj, mislim da pisewww.speedtest.net (sad videh, pretekao me Zvu ali kako je on na mojoj ignore listi kao i da nije napisao :whistle2: )Ulogujes se, istestiras izadjes i gotovo.Ja uradio tako ali rezultati testa su mi uzasno sumnjivi. Pise da mi je veza na poslu daleko brza od Mikine i Leonardove a u praksi se vuce k'o stara raga.

Симетрична оптика - мада се понаша као асиметрична. 60 Mbps / 60 Mbps.

Реална слика је ово.

Postavljena slika

Цена је 40 ЕУР, а укључује и VoIP телефонију, као и 100+ дигиталних ТВ канала.

1.5M/1.5M Suonline.net (wireless) a zauzvrat sa svog krova rasipam komšiluku (dakle, košta me nešto malo struje i dobre volje da pazim da se ponekad resetuje... :)