Jump to content

Koju konekciju koristite i plaćate?


Mikorist

Koju konekciju koristite i plaćate?  

77 članovâ je glasalo

  1. 1. Koju konekciju koristite i plaćate?

    • Dial Up Modem
      0
    • ISDN
    • ADSL
    • Kablovska TV
    • Optika
    • Wi Fi
    • Ne koristim svoju konekciju
      0


Preporučeni Komentari

Od juče ponosni vlasnik Mts Box2, sve što kaže gosn Mika je tačno internet leti čini mi se da brže otvori stranicu negoli kliknem :rolleyes:

Primedba: Amatersko, neuko i bahato  razvlačenje kablova podizvođača po ulazima bez ikakvog projekta i plana i bez konsultacije sa stanarima, tako da ispred vrata imam 3 razvodne kutije ptt, SBB i mts, kablova koliko hoćeš, kad izadjem iz stana nemam utisak da sam izašao iz kuće već da ulazim u neku telefonsku centralu. Ne može to bez kabla:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 30 minuta, dejanco32 reče

Amatersko, neuko i bahato  razvlačenje kablova podizvođača po ulazima bez ikakvog projekta i plana i bez konsultacije sa stanarima

srećom kod mene imaju kanalice posebne za sva tri provajdera . ne vise žice na sve strane kao po drugim zgradama...

inače , kablove postavlja druga firma a ne MTS ... najamnici...koji verovatno postavljaju za sve provajdere kablove.

optički kabl je tanak kao paučina - kad budeš krečio moraš dobro da paziš da ga ne otkineš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to su podizvođači telekoma, jako i blisko povezani sa istom, pa možete smatrati da to radi telekom

kao što i radi...bahato i bezočno ulazi u zgrade ne pitajući nikoga ništa iako u ugovoru o postavljanju optike jasno stoji da je potrebna većinska dozvola stanara

da ne bude zabune, isto to radi i sbb, čak i gore u nekim stvarima...ali da ne širim temu jer ću završiti kao marinika, samo što iza mene ne stoji šolak :) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Svima onima koji su korisnici MTS-a....
Nedavno su aktivirali novi softver za Cable TV, koji je neuporedivo lošiji nego prethodni....baguje, sporo prebacuje Kanale.... Ceo ekran u obaveštenjima... A vraćanje propuštenog sadržaja kao Kvantna fizika naravno bez ikakvog prethodnog obaveštenja...odgovor im je da je to probni period u trajanju od 30 dana(!!!)..naravno da se usluge plaćaju po istoj tarifi(!?!?), pa hajde da se zaigramo da ih svi pozovemo, šaljemo mailove i sl...mslm se, covid 19 je, svi smo sa manje aktivnosti uopšte, pa bar malo da pokažemo da smo i dalje tu...živimo, plaćamo i tako...jbg...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • 4 nedelje kasnije...

Ukoliko radite uzidne opticke kablove, savet da zovnete ekipu koja radi podizvodjacke radove za operatere a ne samog operatera (ili te drkaju, ili salju terence tek za dve nedelje, u mom slucaju nisu se ni udostojili da se jave), i ugradite ova armirana drop vlakna. I ubacite jos jedno rezervno. Dosli momci juce, pogledali, vratili se uvece i zavrsili. Za manje love nego operateru i drasticno brze. Ona otvorena/providna/invisi posle par godina budu krta ko blesava i pucaju kao nista. 

20220629_224457.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Krajem mesec mi ističe ugovor sa MTSom, ne mogu da digenm glavu od poziva, poslednjih par dana po 5-6 poziva raznih operatera, neki zovu i više puta u toku dana.

LUDILO MOZGA:msn-rofl:  

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Чекајте бре, ово је тема о конвертеру, оперативни системи су на другом месту..

Колико знам из компујтера сигнал још увек иде гајтаном у конвертер, USB у овом случају мада би могао и S/PDIF..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...