Jump to content

Koju konekciju koristite i plaćate?


Mikorist

Koju konekciju koristite i plaćate?  

77 članovâ je glasalo

  1. 1. Koju konekciju koristite i plaćate?

    • Dial Up Modem
      0
    • ISDN
    • ADSL
    • Kablovska TV
    • Optika
    • Wi Fi
    • Ne koristim svoju konekciju
      0


Preporučeni Komentari

Ovo je VIP mobile kod moje devojke. Onaj od 1090 dinara ali je ovakav samo dok se ne skine 5GB materijala sa neta. Posle toga podseća na dial up :)

Postavljena slika

Kad dođem kući ima da vas razoračam svojim ADSL-om koji plaćam 1560 svakog meseca.

EDIT: Stein, jel smo rekli da nema fotošopingovanja ? :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je VIP mobile kod moje devojke. Onaj od 1090 dinara ali je ovakav samo dok se ne skine 5GB materijala sa neta. Posle toga podseća na dial up :)

Postavljena slika

Kad dođem kući ima da vas razoračam svojim ADSL-om koji plaćam 1560 svakog meseca.

EDIT: Stein, jel smo rekli da nema fotošopingovanja ? :rofl:

Ja u večernjim satima odem tamo negde(yify-torrents.com, kat.ph i sl), obeležim šta mi se sutra uveče gleda (film) i ostavim preko noći. Sutradan dođem kući s posla i film spreman :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

rutracker.org Ne može im ništa ni PIPA ni SOPA. Nego, vidi ovaj plač majke Božije:

Postavljena slika

To je kod mene kući.

Zvao sam KDS za kablovski nekoliko puta ali uvek dobijem isti odgovor. Nema tehničkih mogućnosti. I tako.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od pre izvesnog vremena...bbtf...sirokopojasni net, tri tf linije, jedna noseca, dve koje idu preko rutera + voipnaravno tu je i iptv sa mogucnoscu prikljucenja dva tunera tj dva tv-aza voip nisam uzeo aparat, koj ce mi, a brzina interneta ogranicena na 4mb/s jer mije sve za dz. pa ce mi naknadno davati na kasicicu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvinjavam se sto sam vas onom salom doveo u zabludu...

Koristim dinamicki "Click4" koji kosta preko 2k din.

Kada ukljucim modem brzina bude :

post-44-0-60378200-1347621786_thumb.png

Ako izvrsim ponovnu konekciju u spliteru brzina bude:

post-44-0-82298400-1347621821_thumb.png

Kazu smetnja u parici izmedju dva ulaza, a to potpada pod

kucnu instalaciju ... :unbelieveble:

PozdraV

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Da li neko ima nekijeh novijeh iskustava sa SBB FiberPower na položajima u Novom Beogradu?

Ono što me zanima jeste postojanost, ispunjenje obećanja oko brzine i brzina ka krajnjijem odredištima, ne ona koja se meri prema bliskim čvorovima...

Ikakovijeh novosti oko TARGO?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li neko ima nekijeh novijeh iskustava sa SBB FiberPower na položajima u Novom Beogradu?

Ono što me zanima jeste postojanost, ispunjenje obećanja oko brzine i brzina ka krajnjijem odredištima, ne ona koja se meri prema bliskim čvorovima...

Ikakovijeh novosti oko TARGO?

 

Ja koristim Targo (fiber to the home) i prezadovoljan sam kako radi.

Za ovih godinu ipo koliko ga koristim, imao sam samo jednom problem (nije bilo interneta 2 dana-prijavio call centru i dobio info da imaju hardverskih problema na njihovoj opremi-na kraju meseca dosao umanjen racun za ta dva dana)

3606379532.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja koristim Targo (fiber to the home) i prezadovoljan sam kako radi.

Za ovih godinu ipo koliko ga koristim, imao sam samo jednom problem (nije bilo interneta 2 dana-prijavio call centru i dobio info da imaju hardverskih problema na njihovoj opremi-na kraju meseca dosao umanjen racun za ta dva dana)

3606379532.png

Ma, znam, nisam čuo ružnu reč oko Targo ali je nevolja što se više ne šire... A prošli su mi da mogu da ih dohvatim... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...

Prethodnih desetak dana imam katastrofalno spor internet. Već dugo koristim  EUnet (Yunet) ADSL Flat 5000/1000 i nisam imao većih problema. Od nedavno je brzina u toku dana maksimalni  down 1,2Mbs i upload 0,25Mbs.

Pre podne, tačnije samo ujutro do 8-9h, je nešto što se može nazvati prihvatljivom brzinom (do 4,5Mbs) posle toga doviđons sa brzinom, YT zakucava, fotke se otvaraju 2-3minuta, ne mogu ni debilne igrice sa FB da se igraju (primera radi). 

Ima li sličnih problema i kod nekog od kolega, ko slučajno koristi usluge istog provajdera? Ima li 

Razmišljam o prelasku na IKOM kablovski internet+digitalTV , čiju kablovsku TV već koristim. Imate li iskustva sa ovim internet povezivanjem? Miko pomagaj savetom, ako ti ne znaš, ko će ga znati :)

 

post-11-0-10383200-1422636788_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...