Jump to content

Koju konekciju koristite i plaćate?


Mikorist

Koju konekciju koristite i plaćate?  

77 članovâ je glasalo

  1. 1. Koju konekciju koristite i plaćate?

    • Dial Up Modem
      0
    • ISDN
    • ADSL
    • Kablovska TV
    • Optika
    • Wi Fi
    • Ne koristim svoju konekciju
      0


Preporučeni Komentari

bez ugovorne obaveze

meni istekla ugovorna obaveza pre par meseci.prebacili su me i bez nje sa 10 na 20Mb/s - išao da pitam dali treba nešto da potpišem iznova i ne treba.Pre toga bio sam na ADSL - pucala mi veza svaki dan zbog dužne telefonske parice (više od 1500m).Ovo radi kao podmazano.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A kako ste dobili te slicice?

Well, menjali se sa decom ispred skole :wink2:Ovaj, mislim da pisewww.speedtest.net (sad videh, pretekao me Zvu ali kako je on na mojoj ignore listi kao i da nije napisao :whistle2: )Ulogujes se, istestiras izadjes i gotovo.Ja uradio tako ali rezultati testa su mi uzasno sumnjivi. Pise da mi je veza na poslu daleko brza od Mikine i Leonardove a u praksi se vuce k'o stara raga.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Симетрична оптика - мада се понаша као асиметрична. 60 Mbps / 60 Mbps.

Реална слика је ово.

Postavljena slika

Цена је 40 ЕУР, а укључује и VoIP телефонију, као и 100+ дигиталних ТВ канала.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

ADSL ( Flat 4096/384 ) kod EUneta-Yuneta, najsvežiji račun - 1.560din

a kako ja placam isto a imam samo 1,5mbps i isto imam flat adsl kod euneta?!

sad sam pogledo racun isto imam navodno 4096/384, al mi kad kursor stavim na ekrancice pokaze 1,4mbps?! sacu izmerim bas

izmerio neko me levati

Postavljena slika

prico sam sa nekom lepojkom preko fona i salje mi poklon novi bezicni modem hehe :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno nisam znao... :wavecry:na tom sajtu uopste nisam video tako velika slova jasne adrese websajta na tim slicicama ... :whistle2:pitao sam kao se eksportuju te slicice iz njihove SWF aplikacije?nije nuzno, ali ja se ubih od kliktanja i nista... :wink2:a ne verujem da su print screenovi zbog zaobljenih ivica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno nisam znao... :wavecry:na tom sajtu uopste nisam video tako velika slova jasne adrese websajta na tim slicicama ... :whistle2:pitao sam kao se eksportuju te slicice iz njihove SWF aplikacije?nije nuzno, ali ja se ubih od kliktanja i nista... :wink2:a ne verujem da su print screenovi zbog zaobljenih ivica...

"share this result" onda imas opciju "copy" i eto slicke :)post-103-0-78110300-1347472905_thumb.png
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...