Jump to content

Aeromiting


gidjga

Preporučeni Komentari

Neki nisu svjesni šta znači biti kadar raditi dijelove za avioindustriju a kamoli sklapati cijeli avion. Naša namjenska industrija je bila dovoljno dobra da radi dijelove za gigante poput boinga, erbasa, dorniera a i proizvoditi sopstvene avione. Ne može se upoređivati mala zemlja sa velikima. Sa koliko novca su napravljeni ti avioni i sa kojim timom, koliko koštaju? Koliko država proizvodi avione i koliko ih proizvodi sve dijelove? Nažalost, većina fabrika je uništena, kadar se razišao po bijelom svijetu ali eto ipak se nešto radi. Žao mi je da nisam mogao doći na aeromiting ali eto drago mi je da vidim da te "škrinje" proizvedene u SOKO-lu i sad lete i to neloše. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aeromiting završen-sigurno i bezbedno(što je najvažnije) hvala bogu....Hvala svima vama koji ste bili i uživali zajedno sa nama ,a imalo je u čemu uživati i nadam se da ste se kući vratili puni utisaka.Mi kao organizatori ,maksimalno smo se potrudili da ovaj skup bude lep ,a bezbedan na prvom mestu ;da izbegnemo gužve u saobraćaju(zahvaljujući GSP-u),a ranijih godina bilo ih je;da budemo dobri domaćini i vama i našim kolegama koji su došli u Srbiju da pokažu svoja umeća.evo par slika i od mene:Najveći vazduhoplov aeromitinga

post-137-0-38048800-1346675972_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tu je naravno i zenska polovina ekipe domacina, to jes' nasa. Telefone sam uzeo ali ne delim, dzaba pitate

Postavljena slika

1. с лева на десно је удата и мајка двоје деце.-Не пипај и бацај телефон!

Мада лепо је радити у таквом друштву.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taj c 27 spartan je i konstrisan za te stvari ....neki drugi transportni to ne mogu , pa ne mogu ni svi lovci da se vrte oko svog repa . Mislim da tu više igra sama mogućnost aviona a ne toliko samog pilota , mada i to treba biti . Svojevremeno kad sam išao u 'školu' za jedriličare , naš pilot aviona / neki krš , mada smo imali u to vreme vrhunsku jedrilicu / je završio u laćaračkim kukuruzima .....kao navodno on ume da napravi te figure , ali avion nije mogao .....bem ti koji je to krš bio kad si morao noge da držiš na dve cevi sa strane da ne bi propao .....i to još bez padobrana :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bitno da je sve prošlo bezbedno, da je sve što je poletelo i sletelo kako valja!Daudio, ti si čovek od rizika i izazova, kako to da baš ti udaraš u tešku telefonsku samocenzuru?ostali aspekti se svakako izučavaju u Čika Ljubinoj 18-20 ali ne na hajfajlz :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se ti rusi nisu malo vise qrcili u zraku?

eh,ne znam,kapa dole svima i cenim svačiji rad i trud ,ali mislim da je naša akro grupa "Leteće zvezde" bila među najboljima u svetu (barem po onom što su izvodili),prava šteta što više ne lete.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bitno da je sve prošlo bezbedno, da je sve što je poletelo i sletelo kako valja!Daudio, ti si čovek od rizika i izazova, kako to da baš ti udaraš u tešku telefonsku samocenzuru?ostali aspekti se svakako izučavaju u Čika Ljubinoj 18-20 ali ne na hajfajlz :wink2:

Шта да ти паметно кажем...бринем о својим људима..... :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Један је Мишо Менђан :Flying:

Da klaso,jedan je bio Miša Menđan (nažalost pokojni),a ja sam mislio i na one kasnije zvezde gde je četvorka istovremeno na četir strane uvodila avione u kovit ,radila mimoilaženje,ružu ,gde je sinhro par radio ogledalo ,a zatim dimom ispisivao srce na nebu...itd...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...