Jump to content

Aeromiting


gidjga

Preporučeni Komentari

znam ja odlicno cime on to radi ali to ga i cini tako velicanstvenimkad se samo setim filma sa otvaranja mosta na adi...kako su profi televizije bile smesne prema njemu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Rumba,јел то ми треба да видимо неку носталгију из тих сличица? :shinymj5:

Pa nije bilo svejedno vratiti se na Batajnicu posle 10 godina, zaigralo srce priznajem :)Lepo sto smo mogli da udjemo u radar ali ne znam koliko je bilo pametno pustati decu unutra, nije to igracka.Takodje i u stanicu. Radarci bili raspolozeni za pricu, cujem da su mnogi poznanici napredovali...Steta sto nisu "zapustili" malo agregate i radar pa da ozracimo bracu amerikance, ali ko ce da povezuje silnu kablazu :) Lep miting, nadamo se uskoro jos nekom, sa novim avionima i pvo. Nesto smo dobri sa rusima u zadnje vreme pa mozda i bude nesto.Veliki pozdrav Daudio :salute: (ruzno ovo pozdravljanje bez kape/bere).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Radarci bili raspolozeni za pricu, cujem da su mnogi poznanici napredovali..........

Када радарци нису орни за причу?Сви смо ми напредовали на овај или онај начин,мада неки толико да више и неће да причају и као да нису познаници .....ево ти са капом,ако ти је лакше :pioneer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Su30 je tada izveo i zvono, je l' tako beše?


Tada sam u Batajnici, posmatrajući jedan parkirani Suhoj po prvi put postao svestan tog 'avion-krilo' dizajna.

Ova fotografija to samo donekle ilustruje (zato što je pogled ipak odozgo, ne nalazim bolju):

Postavljena slika

Avion praktično nema klasičan trup. Trup, nakon nosa i kabine nestaje, biva 'spljošten'.

Rekao bih da i MIG 29 prati sličnu filozofiju (ako se ne varam razvoj MIG29 i SU27 je tekao paralelno).

ko ima nalog na YouTube ne bi trebao imati problema da otvori ovu listu,skupljao sam i slagao koliko sam mogao: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 years later...

U jbt...ja sam ogledao dva druga, uz muziku:

Drugi je iz filma "The Right stuff", gledao sam ga bar 5 puta...

Avion F-104, za koga su u sali rekli svako ima sanse da poseduje takav, mozda mu padne u dvoriste :)

A Chuck Yeager je valjda jos ziv...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

right stuff sam bas skoro pogledao isto ponovo 2-3 put. A to je Starfighter inace su ga zvali mrtvacki sanduk. Jako ubrzanje, padanje u nesvest itd...

Jel se to meni ucinilo ili se u filmu pojavljuje i Arrow koji je Sem S. vozio do granice svemira? Cini mi se da je taj arrow koji su uspesno ugasili usa konkurenti, imao mogucnost da izbacuje i manje satelite u orbitu? Nezamislivo koliko je to jeftinije i bolje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 2 nedelje kasnije...
On 9/26/2017 at 2:39 PM, ZZZ said:

right stuff sam bas skoro pogledao isto ponovo 2-3 put.je u nesvest itd...

Ahhh konačno ga noćas odgledah ceo. Ne znam kako ranije nisam čuo za ovaj film...

Odlično ekranizovan deo USA istorije, istorije čovečanstva uopšte. Pitam se kako bi Rusi snimili deo svoje istorije... ako i jesu.. Ali Holivud je industrija jbg :)

 

"Hey Ridley, you got any Beeman's?"

"I might have some."

"Borrow me, would you, I'll pay you back later."

"Fair enough!"

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...