Jump to content

Ivailo Cvetkov - katalog - mozda nekom treba


чика-Брка

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Može li malo više o gosp. Ivailo Cvetkovu?Tko je on i gdje živi? Oprosti mi na neznanju ako je to netko o kome bih trebao znati bar iz opće kulture. :(

Druze Inz. Ivajlo jeste jedan stariji covek iz Bugarske , ali je godinama unazad prisutan u jednom BG Radio klubu , kao i na skupu Radio Amatera jednom mesecno ( sredom ) isto u BG gde prodaje raznu Radio amatersku opremu , odnosno delove . oduvek Ima odlicnu ponudu raznih elektronskih cevi , mahom Ruskog porekla .Pozdrav !
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DruzeInz. Ivajlo jeste jedan stariji covek iz Bugarske , ali je godinama unazad prisutan u jednom BG Radio klubu , kao i na skupu Radio Amatera jednom mesecno ( sredom ) isto u BG gde prodaje raznu Radio amatersku opremu , odnosno delove .oduvek Ima odlicnu ponudu raznih elektronskih cevi , mahom Ruskog porekla .Pozdrav !

Hvala, Willy! Sada mi ponuda izgleda drugačije nego prije nekoliko minuta. :cheers:I hvala Sax na cjeniku!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslujem sa g. Ivailom vec dugo godina, najcesce na sastanu radio amatera u BG koji je svake poslednje sred u mesecu. Ima dosta toga u ponudi po relativno korektnim cenama, sto je super.Obratite paznju prilikom kupovine, jer je on prvenstveno trgovac. Nekoliko puta sam dolazio u sitaciju da ga...Dobro prekontrolisite sve sto uyimate od njega. On truguje na veliko i kad neko kupuje male kolicine moye da se desi da mu dodje felericna cevka ili sta vec.Naravno komplikacija je sto mozete tek za mesec dana da ga nadjete na istom sastanu ili da trange frange postom posaljete nazad i tako u nedogled...Zadnji put nisam bio u mogucnosti da odem na satank pa sam zamolio drugara sa foruma da mi uzme podnozija za babusku koje sa hteo da koristim za amp.Kad je doslo do mene dobio sam dva potpuno razlicita postolja od kojih, jedno keramicko a drugo iz aviona ono aluminujumsko, a uz to nisu nova nego polovna, iscukana i rabljena.Samo sto me slog nije strefio. Na moje pitanje kako to, odgovorio je ladno da su to postolja za babusku :respect: Rece da se cujemo telefonom, pa da se dogovorimo kako cemo...naravno ja nemam kad ...i tako to ostade...Napomena , platio sam cenu koja je vise nego trzisna jel su "tesko" nabavljiva :guitarplayer:Samo budite obazrivi, i proverite robu. :wink2:

post-62-0-63245400-1345916464_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:drink:kolega bata bane je 100% u pravu !mora da se otvore cevoro ociju prilikom kupovine lampi.najvise njih.desava se da se lampe prilikom dolaska do BG-a veoma truckaju,pa mora da se obrati paznja najvise na oktelne lampe, da se balonne mrda od baze.jedan veliki minus je to, sto se lampe 90% mogu dobiti bez kutija,uvijene u tanak neopren.ali cene diktiraju, pa mnogi pa i ja uzimaju lampe od njega. :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li bi neko mogao da nam kaže, hoće li biti tog sastanka u sledeću sredu, 29 tog, i koja je satnica i lokacija.Beše negde na Severcu, ispod Ingetovog igrališta?

bice.gledano pre stadiona, kad se udje u severni bulevar, jedno 300m sadesne strane, kafana severac.satnica - pa otprilike od 13 - 17h. :drink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...