Jump to content

Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne


shonne

Preporučeni Komentari

12 hours ago, Miko said:

Ja ne... Imao sam profesorku iz Elektronike - Ramona smo je zvali. Iz glave crta lampaše kao onaj Karlson.

Žena je pokretna enciklopedija. Trljaš oči od zamora kad ona priča. Vladd u ženskom telu :smesna:

Bezi bre Miko, sa kafom cu se zagrcnem 😁😂😛

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, gluv_i_udaren said:

Ja ne mogu da zamislim da dodjem kući a gospoja prčka po skretnici, razvukla mikrofon, kesa kondenzatora, letilica, tepih progoreo i zanima se. Jednostavno mi varniči u glavi od same pomisli. 

I onda ti kaze,

'Ej, ajde da cujes moj novi DAC :D, i, sta si kupio/spremio za rucak?" :buehehe:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Haha, rokn’o bi se na licu mesta!

Super one nama to tolerišu, meni nešto kad ne paše u sistemu, to se danima prčka stalno, to je drama u 3pm, uštekavaj, preštekavaj, otvaraj, prepravljaj, seci, lemi, navučem punu kuću kablova, zvučnika, koječega i još smaram da mi pomogne šta svira bolje kad se premorim i kad obnečujem. I hoće sirota, šta će z’budalom…

E sad zamisli dvoje tako, pa pomrli bi od gladi za dve nedelje jer ih niko nije terao da jedu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

40k kutije. 

WWW.STEREOPHILE.COM

Sidebar 3: Measurements Because of the Wilson Sasha DAW's bulk and weight�as well as the fact that Sasha Matson's listening room is on the second floor of his upstate New York home�I drove my test gear the 230 miles from my Brooklyn...

1219Wilsonfig3.jpg.689c017545a6aa5ca3fc3c59afad2ce3.jpg

1219Wilsonfig4.jpg.b26fb02483ab7da92b823037b654e9f2.jpg

Dva 8 incha bass-a. Dip 5db 1khz-5khz. Hmmm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Zen Mod said:

sti sretan ili nesretan?

ja sretan i bez njih

Sve mi je u glavi da dodam jedan bass u paraleli, gde cu da poboljsam taj upper bass koji ja dosta cenim i naravno dB. Gledam kako su drugi radili i dolazim do zakljucka da smo mi diy-ri fanatici, cak i za ove skupe brendove. Kod nas to tj SPL mora da bude ravan i da se sto bolje cuje. 🙂

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Koja said:

Kompanijama nije fora u zvuku, nego u marketingu....

Ionako se prodaje ljudima koji slušaju kablove

Nego, mnogo ružni ti Wilson zvučnici...

Nisam gledao iskreno kutije, nego ove grafike...niti citao txt o zvuku. 

Vise me iñteresuje gde su sa dva bass napravili rez i kolika im je impedansa. Sigurno necu nikad da ih kupim pa da ih gledam 🙂🙏

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne kazem da sam ja cuo nesto specijalno primeraka od tih midfi i hifi i hiendova, ali sto sam cuo, definitivno PL SR1 je jedino sto bih ikada napravio sebi

al to u sledecem zivotu

ono , vise sam cuo pro monitoringa nego toga, dok je bilo Taktonsa (u NS, ko pamti)**

na tome sam odras'o

 

**e, cak i tu se desavalo da bude fulanja ...... ne  po kvalitetu opreme , al sta reci za predstavnika eminentne firme koji donese citav setup 5.1 i cak 7.1 pro opreme, pa jednostavno abuse sistem prilikom demonstracija, visednevnih; go figure

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/21/2022 at 6:23 AM, shonne said:

Vladd u ženskom telu :smesna:

Zvala bi se Rasomona...:buehehe:

Slusam muziku ...edukacija bez tarife je smor...:character13:

Evo kod Djoleta, pametan ravnicarski svet kaze

Quote

 

Ko nije drvo razumeo prvo,
Pa tek onda sadio
Taj nije ništa uradio...


 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

ali sto sam cuo, definitivno PL SR1 je jedino sto bih ikada napravio sebi

Ovako na prvi pogled, ništa posebno, gomila skupih drajvera, od tih nextela definitivno ima boljih, mada nije ni da su nešto loši.

Šta je fora sa tim 8" basom, on je tu suvišan pored tih 6" i 10"? Ali vidim da gomila skupih kutija ima tako. Ako je do bass SPL-a, moglo je da ide dve desetke. Jedino što mogu ovako da zamislim, različito tunovane jedinice se bolje bore sa odzivom sobe, a da su sa nekim skretnicama prvog reda dole.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...