Jump to content

Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne


shonne

Preporučeni Komentari

9 minutes ago, Stale said:

Uh. Ako dodas jedan bas sve iz pocetka mora da radis. Mislim da si trebao onda "ako nisi bio siguran" da odvojis kao kod ellam flex 3 way sto si takodje napomenuo mid high i bass section.

Nema tu mnogo filozofije.

Drajvere sam nabavljao tako sto sam pokusao jedan klon da uradim, posle je teklo samo ko voda...nabavljao sta sam stigo, jeftinije, dobro...od klonova bezim ko poparen.

Na kraju, ucenje teorije, drajvera koji imam, sa saznanja koja sam upio stavio challenge pred sobom. 

Videcemo kako ce na kraju da bude...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Stale said:

Ma kakav phone. Kupi sebi ovo i uz recorder sve ce da bude.

20210712_130456.jpg

Joooj...ali meni nikada nije bilo merilo da izbacujem snimke u javnost kako bih imao neku patkometriju ili sta vec. Kada slusam muziku jedino mi tad merilo, ludovanje u glavu. 

Kupio sam opremu za merenje, treba da napravim ovih dana Arta ljig i to je meni sasvim dovoljno. Snimanje i te stvari, jok...

Retko kada i zovem ljude da slusaju, osim nekih stvari koje ja vidim u zvuku da mi kazu da li nesto fali i budem siguran u to. A veruj mi i to je vrlo tesko naci...ljudi vecinom puta klimaju glavom i kazu da je sve ok, osim onih retkih koji uocavaju detalje i budu realni. Devil is in details 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, NIXIE said:

Već imaš tu mrgu od pojačala, da radi samo srednje i visoke, greota.

Sjajne opcije 😁

Ovo amp ne moze da izvuce. Za to ti treba  grdosija od ampa...e to su vec pare i mrgudi. 

Da ne pricam za dva bassa u paraleli, drugi mid...vise db. Sa druge strane problem sa impedansom. 

2030175146_Screenshot_20210715-1952043.png.ae809c057a6d64da7dc4be3baccbe8d3.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...