Jump to content

Scan Speak| od SP95 preko Jensen do custom, by Shonne


shonne

Preporučeni Komentari

Važi, važi, izvini :oke:

Ja iz iskustva sa TB, u što veću kutiju ga staviš, to veći traktor. A isto su long throw wooferi, Xmax +/-9mm vazdan je to.

 

Ja znam samo da sam počeo opet da gledam klipove sa JBL 15" i hornama, neeeeeee, neeeeee, prestani Aleks, neeee :crying:

aaaaaaaaaaaaaa..................

:D :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I za kraj, 2 komada u 78 litara za 40hz na 90db,
jer komšije nas ionako ne vole (samo se pretvaraju [emoji3] )
Screenshot_20.thumb.png.a7ffbf7cc3dffa4846ab6a7a2f66082c.png
odo da spavam
Isli su neki sa ovim drajverom i do 26hz ali meni to nije interesantno. Dovoljno je i 35hz.
Kao sto rekoh, merenja pa ovih dana izadjem sa graf [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ehm
Jedna lepa vodovodna cev 50cm po kutiji, otvor na dnu, milinka jedna
Sve što staviš manje od toga gušiš taj vufer.
Mislim, jedna od opcija, naravno, it's only my way.
1.thumb.png.ab45b2cbce72bba9095eb5a2d6da33ed.png
2.thumb.png.f8ce460d1afb9e035e991de2ae15a458.png
3.thumb.png.4589a0413c1347e801c5828d27aa4dd9.png
Volis da klikces u ovi programi pa to ti je.
Niti ima odziv porta, niti odziv drajvera, niti rezonanca porta, sve sto je bitno za BR...NISTA.
Vreme je da pocnes nesto drugo da koristis. [emoji6]
50cm vodovodna cev u 40L kutiju. [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 minuta, shonne reče

Sa povecanjem zapremine kako se ponasa port?

Pa ponaša se...

B9lgNRcCIAAZWS3.jpg

:rofl:

Mislim, dobro, svakome svoje mišljenje, i dobro je da je tako, samo ja iz iskustva, svaki overthinking i overcomplicating me nije odveo gde sam želeo, nego baš ovo dole što mi stoji u potpisu... :)

pre 16 minuta, shonne reče

nema razloga da merim t/s parametre, doci cu do resenja na sasvim drugi nacin, merenjem i teorijom 

Želim puno uspeha u daljem radu, al najiskrenije!  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Aleks said:

Pa ponaša se...

B9lgNRcCIAAZWS3.jpg

:rofl:

Mislim, dobro, svakome svoje mišljenje, i dobro je da je tako, samo ja iz iskustva, svaki overthinking i overcomplicating me nije odveo gde sam želeo, nego baš ovo dole što mi stoji u potpisu... :)

Želim puno uspeha u daljem radu, al najiskrenije!  :)

za 40 L je jedan za malo vecu litrazu je drugi. Pa se malo menjaju i drugi parametri...

nema tu nista overthinking overcom...... nego radis sta je sebi najoptimalnije i nema to nista sa srecom, ne igramo sport nego jebenu teoriju sa zvucnicima. Uspeh ce da bude :D

Videcemo sta ce na kraju da ispadne ;)

uskoro grapf...danas odmaram i pustam da ovaj radi ko traktor, jadnicko "zapeko" jer se mid dernjao a on nije mogao da dodje do izrazaja, sad ce malo da ore :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema razloga da merim t/s parametre, doci cu do resenja na sasvim drugi nacin, merenjem i teorijom [emoji4]
.... a ni jedno ni drugo ti ne ide baš najbolje [emoji28][emoji28][emoji28]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, ako je bass SH, da nije premotavan? Znaju to da odrade vrhunski, da se ne primeti. ARTA može TS parametre, svakako je predlog odraditi.
Ma kopiraj, postoje na stotine njih koji su jako dugo u tim vodama, sa jako puno iskustva.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Nesic said:

E, ako je bass SH, da nije premotavan? Znaju to da odrade vrhunski, da se ne primeti. ARTA može TS parametre, svakako je predlog odraditi.
Ma kopiraj, postoje na stotine njih koji su jako dugo u tim vodama, sa jako puno iskustva.

da, Rolph je to premotavao u svoju radionicu, i onaj u Americi isto...dogovorili se posto se isto ponasaju. Nema na svu srecu na net projekta za ove drajvere.

Arta je mnogo komplikovana za rad, mozda na kraju uzmem DATS ako ne usmem na svoj nacin da dodjem do resenja :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...