Jump to content

Line Amplifier FLA02


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • 3 months later...

Mislim da veljko hoce da kaze da nisi morao da koristis MCAP vec si mogao i neki noname jer je sema bitnija od brenda.

 

Veljko, u postu 1 imas informacije i mesto za onaj MCAP, a inace ovaj MCAP i nije nesto skup ili sta vec kond. A verovatno ga je Borko povoljno nabavio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da veljko hoce da kaze da nisi morao da koristis MCAP vec si mogao i neki noname jer je sema bitnija od brenda.

 

Veljko, u postu 1 imas informacije i mesto za onaj MCAP, a inace ovaj MCAP i nije nesto skup ili sta vec kond. A verovatno ga je Borko povoljno nabavio.

Znam sta je mislio, ima i jamicona ali na odgovarajucem mestu... Ovi Mundorfi nisu skupi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Borko, zar nije bilo bolje da si plocice okreno za 180 stepeni i da ti izlazi a i ulazi budu blizi zadnjoj stranici gde su konektori? Cisto da ne razvlacis zice po kutiji.

U tom slucaju bih po kutiji razvlacio zice sa sekundara trafoa koji ce biti u zasebnoj kutiji, pa bi to IMO bila losija varjanta, zbog eventualnih smetnji. Inace ulazi sa preklopnika idu na pot pa na ulaze (nema releja na ulazu) tako da je sve u neposrednoj blizini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestitke,

 

Konačno nešto skutijano i to veoma lepo!!!

 

meni lično ne smetaju Mundorfi, naprotiv, merenja me ne zanimaju ne uzimam ih kao relevantna za kvalitet zvuka, nego reci ti nama

Borko dragi, kako to zvuči, u kakvom muzičkom sistemu i u kakvoj sobi?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U tom slucaju bih po kutiji razvlacio zice sa sekundara trafoa koji ce biti u zasebnoj kutiji, pa bi to IMO bila losija varjanta, zbog eventualnih smetnji. Inace ulazi sa preklopnika idu na pot pa na ulaze (nema releja na ulazu) tako da je sve u neposrednoj blizini.

To nije problem ako se oklopi kabel ili žice koje vuku sekundar ...tako sam ja uradio , gde mi kabel koji napaja primare od transformatora od 1 kw prolazi odmah pored ulaza oba kanala ....i nema nikakvih problema .Čak sam koristio kablove koji se koriste u protiv požarnoj tehnici , za dovod  visokog napona cevi ......širmovani su i dobrog kvaliteta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda bih morao da pravim osovine za pot i preklopnik pa bi  se dodatno iskomplikovalo. Nasao sam neku gotovu kutiju od ispravljaca koju sam prilagodio a i to je bio komplikovan zahvat sa obzirom na to da nemam alat i radionicu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 8 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...