Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

Nisam hteo da prepravljam spisak jer sam racunao da cu ja porucivati tastere pa sam ostavio kako je bilo na pocetku.Stavicu umesto ja -DZile i umesto jednog tastera i jednog prekidaca ,oba prekidaca za mene.U zadnjem melju ,koji sam slao za upit prodavcu ,stavio sam za mene oba prekidaca tako da cu i na forumu da stavim isto da ne bude greshke ako ne budem ja porucivao.

Sipi - L22FZARW230V 2 kom

Skrstic - L22FZARB230V 2 kom[/font]

Beli ninja - L22FZARW230V 2 kom

Dzile- L22FZARG230V 1 kom

L22FZARG230V 1 kom

Zvu - L22FZSRW230V 2 kom

Misa - L22FZARW230V 1 kom

L22FZARB230V 1 kom

L22FZARG230V 1 kom

zeljkor - L22FZARW230V 2kom

kan042 - L22FZARB230V 2kom

gagi - L22FZARW230V 2kom

Woland - L22FZA230V 2kom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dzile, dogovori se sa Mišom na čiju adresu i ime će biti poslata pošiljka. Ja mogu da preuzmem za Željkora, Gagija i sebe.Zocky :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dzile, dogovori se sa Mišom na čiju adresu i ime će biti poslata pošiljka. Ja mogu da preuzmem za Željkora, Gagija i sebe.Zocky :drink:

Ja sam vec pisao DZile, da posto nisam tu od 30.07 do 20.08 a cenim da ce u tom periodu biti isporuka, najbolje je da dam Dzile adresu da se njemu isporuci.Ako ti ne bude tesko da bi mozda smanjili i DZile probleme, ako mozes preuzmi i moje prekidace a mi cemo se dogovoriti da svratim kod tebe na posao da mi das jer ja radim blizu samo sa druge strane mosta.Pozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hello Jocic

Your payment we already got. and we are waiting the black body.

If you have any questions about what I am looking for feel free to contact me, all my information is found below.

Sincerely

Panda Hsiung

LANGIR Electric Co.,LTD.

Tel:86-577-62737672

Fax:86-577-62737671

Website: www.langir.com

Remark: When send mail failed, Please send mail to [email protected]

Postavljena slika

2012/7/21 Jocic Miodrag <[email protected]>

Dear,

Pls infom me about status of my order, Transaction ID : 9ER646270R8495610.

Your urgent reply is highly appreciate as well as your confirmation that you reduced the customs invoice .

Many thanks in advance,

Best regards,

Vlado

**********************************

Dear,

I forgot to ask you to reduce the customs invoice for Total USD 83.79 such as: 21 switch X USD 3.99

Thanks and best regards,

***********************************

Dear,

Please be informed that you received USD 244,00 today 14. 07.2012. through PayPall , Transaction ID : 9ER646270R8495610 for the switches as specified below:

Specification of switch: L22FZA230V 2 L22FZARB230V 5 L22FZARG230V 3 L22FZARW230V 9 L22FZSRW230V 2

sum 21

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Evo zadnjeg maila i odgovora od kineza. Nadam se da ce biti kako su i napisali.

Pozdrav Misa

Prepiska sledi:

Hello Jocic

The products we already ship out in last week and you will got this week, we will check the tracking number tomorrow

Panda Send by Mobile

Dear,

Since one month passed after my payment was effected in your favor and no delivery of switches have not been done until today I strongly insist on exact information on status of my order.

If you are not in position to fulfill your obligation, please inform as soon as possible.

Kind regards,

Dear,

Please be informed that you received USD 244,00 today 14. 07.2012. through PayPall , Transaction ID : 9ER646270R8495610 for the switches as specified below:

Specification of switch:

L22FZA230V 2 L22FZARB230V 5 L22FZARG230V 3 L22FZARW230V 9 L22FZSRW230V 2 sum 21

Please make the shipment as soon as possible to following

shipping address :

Babinjec Vlado

street : Janka Bartosa 64

city: 26210 Kovacica

country Serbia

Europe

Special note: Pls avoid curriers ( DHL, UPS, FeDex). Shipment via air mail is preferred!

Many thanks in advance

Best regards

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i tracking number, mada sam mu ja naglasavao kao sto se vidi da ne salje dhl:

Hello Jocic

Thanks for you letter. and your products we ship out in last week by DHL please kindly check following tracking number.

7897453863

If you have any questions about what I am looking for feel free to contact me, all my information is found below.

Sincerely

Panda Hsiung

LANGIR Electric Co.,LTD.

Tel:86-577-62737672

Fax:86-577-62737671 Website: www.langir.com

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ukucao tracking broj i video da je pošiljka u Beogradu, sa porukom : DHL needs to contact the Receiver but contact details provided are inaccurate or insufficient to make contactDakle, treba pozvati DHL u BG-u i proslediiti detalje adrese.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Interesantno - za manje od 48 sati posiljka stigla od Kine do Beograda i cami ovde vec 5 dana a na sajtu za ovu posiljku pise:

Further Detail:

DHL needs to contact the Receiver but contact details provided are inaccurate or insufficient to make contact

Next Step:

If you are the recipient, please contact DHL Customer Service with further details

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DHL su najveci lopovi...i blackmaileri.U principu ne treba koristiti ekspresnu postu onih kompanija koje imaju sopstvene magacine.Nego one koji su stacionirani na aerodromu.DHL napalcuje carinu za knjige i pored toga sto je preko medija svojevremeno intervenisala upravnica carinai rekla kako to nije u redu...Ja imam dobra iskustva sa UPSom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo moze da ispadne gore nego sa lateralcima iz Kine.Iz iskustva, sto pre treba kontaktieriti DHL da se ne desi da se vrati paket nazad. Mislim da se celih 7 dana zadrzava paket u Srbiji a onda adio amigo. Niko ti nista ne javlja sta je sa paketom. Srbija bato, pa se ti snalazi.Da ne bude ponovo nervoznih, savetujem hitno kontaktiranje DHLa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...