Jump to content

GB metalnih tastera i prekidaca


Dzile

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 184
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Platicu ja razliku pa kako kome budem slao (najverovatnije post expresom kako se dogovorimo) neka plati svoj deo.Ako je tako u redu.Danas mi je buraz isshtampao ova dva dokumenta ,popunicu pa sutra shaljem DHLu.Kada uplatim lovu javljam koliko je sve izashlo.Misa molim vas recite mi dal znate zashto je, u ovom racunu shto su mi poslali iz DHLa, 19 umesto 21 prekidac?Dali su pogreshili u pisanju racuna ili su nam stvarno poslali 19 kom.Ako je greshka u pisanju racuna postoji shansa da ce nam oduzeti na carini 2 prekidaca.Shta bi trebalo da se radi po tom pitanju,dal da naglashavam neshto DHLu????

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Platicu ja razliku pa kako kome budem slao (najverovatnije post expresom kako se dogovorimo) neka plati svoj deo.Ako je tako u redu.Danas mi je buraz isshtampao ova dva dokumenta ,popunicu pa sutra shaljem DHLu.Kada uplatim lovu javljam koliko je sve izashlo.Misa molim vas recite mi dal znate zashto je, u ovom racunu shto su mi poslali iz DHLa, 19 umesto 21 prekidac?Dali su pogreshili u pisanju racuna ili su nam stvarno poslali 19 kom.Ako je greshka u pisanju racuna postoji shansa da ce nam oduzeti na carini 2 prekidaca.Shta bi trebalo da se radi po tom pitanju,dal da naglashavam neshto DHLu????

Dzile,stvarno ne znam sta ce biti. Bicemo pametniji kada dobijemo, pa cemo onda videti sta nam valja ciniti.Ima ovde ljudi koji su isto kupovali na ovaj naci pa mozda oni imaju neka iskustva i kako postupiti i uslucaju da nije sve u reduJa sam imao problema, u strana vremena, da mi nemci nisu poslali sve u paketu, ali su to i naglasili, pa su mi naknadno poslali nedostajuce delove. Farnell to radi non-stop tj. posalje deo koji ima i tako do tri puta deo po deo.Sa ovim kinezima nisam nista nacisto. Kao sto se vidi iz prepiske cekali su neki materijalPozdrav Misa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dzile,stvarno ne znam sta ce biti. Bicemo pametniji kada dobijemo, pa cemo onda videti sta nam valja ciniti.Ima ovde ljudi koji su isto kupovali na ovaj naci pa mozda oni imaju neka iskustva i kako postupiti i uslucaju da nije sve u reduJa sam imao problema, u strana vremena, da mi nemci nisu poslali sve u paketu, ali su to i naglasili, pa su mi naknadno poslali nedostajuce delove. Farnell to radi non-stop tj. posalje deo koji ima i tako do tri puta deo po deo.Sa ovim kinezima nisam nista nacisto. Kao sto se vidi iz prepiske cekali su neki materijalPozdrav Misa

Nije mi jasno zashto nije odvojeno na racunu onih 80 i neshto dolara za poshtarinu ,nego su sve sprcali kao da neshto muljaju ili ovi is DHLa ili Kinezi.Ako neko ima objashnjenje neka slobodno kaze mishljenje da se pripremim,mozda su nam zakinuli i DHLovci dva prekidaca na foru koju je predlagao Woland.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DHL treba da traži prethodni pregled robe pre carinjenja. U tom slučaju ne postoji opasnost da carina oduzme ništa. To se radi u slučajevima poput ovog: kada na fakturi piše manje (ili više) nego što treba da dođe. Pitajte email-om Kineze zašto su listirali manje prekidača. DHL ne mulja, osim što hoće da naplati uslugu carinjenja. Kinezi su stavili sve u jedan iznos zato što je to birokratiji tako lakše. Pričaj sasvim normalno sa DHL-om, kaži im koliko prekidača treba da bude.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslao sam im dokumenta koja su trazili (malo se oduzilo zbog vikenda).Danas me je kontaktirala Marija iz DHLa i kaze da ce carina izaci 6500din.Paket nisu otvarali carinici poshto im nije bio sumnjiv pa sam Mariju zamolio da prebroji koliko ima prekidaca,sutra mi javlja.Ako su kinezi poslali 19 prekidaca ,da li se svi slazu da preuzmem poshiljku? pa kako dalje videcemo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poslao sam im dokumenta koja su trazili (malo se oduzilo zbog vikenda).Danas me je kontaktirala Marija iz DHLa i kaze da ce carina izaci 6500din.Paket nisu otvarali carinici poshto im nije bio sumnjiv pa sam Mariju zamolio da prebroji koliko ima prekidaca,sutra mi javlja.Ako su kinezi poslali 19 prekidaca ,da li se svi slazu da preuzmem poshiljku? pa kako dalje videcemo.

Sto se mene tice ako ima 19, uzmi. Posto sam ja narucio tri daces meni jedan a ja cu pokusati od kineza da izvucem preostala dva.Pozdrav Misap.s. snosim troskove kao da sam uzeo tri.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma naravno - preuzimaj, necemo sad da raspisujemo referendum o preuzimanju posiljke. ;)Kad se krene u ovakvu nabavku unapred se zna da uvek ima nekog zezanja usput, ali se ipak privede kraju na zadovoljavajuci nacin.Posao se obavi, troskovi se podele, usput eto prilike da se vidimo i malo podruzimo i kolaj rabota... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipak imamo samo 19 prekidaca.Uuuuff.Sutra bi trebala Marija da mi poshalje uplatnice pa cu u petak da uplatim carinu i shpediciju tj. uslugu carinjenja il sha god da je.Cuo sam se u PP sa Misom ,kazu da ce oni da se odreknu njihova 2 prekidaca (poshto su porucili 3)pa ce se nekako ukombinujemo sa bojama kad vidimo shta su nam Kinezi poslali.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...