Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

Ne znam za ovaj presonus. Niđe merenja za njih. Bog zna što su skuplje. Možda zbog konfora.

Ove sluške menjaju zvuk. Usvirava se kretni mehanizam. Sve jasnije i sve bolje svira. Baš ih sad posmatram.

Kao da je neko namerno naručio ove slušalice po zadatim parametrima. Na obe strane imaju rupice za kablove. Na Desnoj strani je zapušena gumicom.

Dakle predviđeno da mogu na obe strane da idu kablovi . Da se modifikuju.

 

 

Evo ni njemu NIŠTA nije jasno. Što su ove skuplje duplo.:buehehe:

Plava boja košta.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

xaxax tooo :)

auuu jbte nahajpovaliste me :)

taman sam uspeo u zadnje vreme da sve slusalice rasprodam ili poklonim ... imao gomilu raznih i to me nerviralo.

ostao samo na jednim tws za outdoor/sport i jedne grado za stan. ... i sta sad da kupim ove za posao :) ?????

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, Pirate reče

i sta sad da kupim ove za posao :) ?????

Na tebi je odluka. Što se mene tiče razmišljam još par da uzmem. Za svakog u kući po jedne Superlux.

Kako će ko da raspolaže sa svojim novcem to je enigma. Na žalost na audio forumima nam najčeće drugi predlažu šta da radimo sa svojim novcem.

Uvek će se naći neko ko bi predložio kako on zna bolje da potroši moje pare. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 9 minuta, Mikorist reče

Kako će ko da raspolaže sa svojim novcem to je enigma. Na žalost na audio forumima nam najčeće drugi predlažu šta da radimo sa svojim novcem.

Uvek će se naći neko ko bi predložio kako on zna bolje da potroši moje pare. :buehehe:

xaxax :)

 

pre 8 minuta, Mikorist reče

Što se mene tiče razmišljam još par da uzmem. Za svakog u kući po jedne Superlux.

Ma uzmi i jedan presonus pa napravi jedan uporedni review/test , mods i sl. xaxa :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 27 minuta, Mikorist reče

Što se mene tiče razmišljam još par da uzmem. Za svakog u kući po jedne Superlux.

Neće moći, nema nigde. Pitao sam na KP, kaže prodavac možda ima negde još jedne i gotovo za sada. Javit će mi danas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogli bi, kako ne. Vrlo lako. Ali moraš sam napraviti :)

Za oko 500 eur SBA Satori projekat, gde komercijalni sa istim driverima koštaju 8-9x više.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 33 minuta, Nesic reče

Mogli bi, kako ne. Vrlo lako. Ali moraš sam napraviti :)

Za oko 500 eur SBA Satori projekat, gde komercijalni sa istim driverima koštaju 8-9x više.

Postoji li član ovog foruma sa zvučnicima koje nije sam napravio?

20210323_101205.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...