Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

3 hours ago, Mikorist said:

Ne znam šta je problem sa slušalicama. Ovo sve može da se isprinta na 3D printeru. Jedino je koža problem i jastuci.:buehehe:

Drajveri.

Ispod 4 cola neću da razgovaram :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo već kod colova....

Samo da kažem da Superlux  681 nema zalepljen drajver kao sve ostale slušalice. Ima tri tri držača (distancera) koji drže drajver od 50mm u mestu nepomičnim. Ovo su definitivno DIY slušalice. Namenjene da se budže. Cela konstrukcija je takva...Zamenska... Ovde kao keks mogu da ubacim onu haubicu od drajvera sa Ali Ekspresa....

miko.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa gledam šta je unutra....Trebaće svima da vide...Ovde ne mora kao kod ostalih slušalica sa fenom (ili na pari) da se skida drajver...Dampingovano je ok. Nema potrebe da se ubacuje dodatno. Kabl za slušalice je smešan .

Verovatno je ovo najbolje rešenje http://www.kanibal.co.rs/products.php?sgr=15024400&pid=15024401

Što je najbolje mogu stare AKG slušalice da se kombinuju sa ovim. Imam ceo set srebrnih prstenova. Mogu da ih stavim umesto ovih crvenih. Svi delovi su interchangeable. Ovo da kupuju tehničari za rezervne delove od AKG...

Čak i natpisi R i L i Logo od AKG pasuje ovde...:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neka, neka, i meni se svaki uređaj (ali i zvučnici i tome slično) koji dođe u kuću obično prvo upozna sa šrafcigerom :hammer:

a i nisam gadljiv na modovanje, pre par godina sam po nekim uputstvima sa neta prepravljao one prcike AKG K518, fino su se utegle posle prepravki

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Mikorist said:

Kad smo već kod colova....

Samo da kažem da Superlux  681 nema zalepljen drajver kao sve ostale slušalice. Ima tri tri držača (distancera) koji drže drajver od 50mm u mestu nepomičnim. Ovo su definitivno DIY slušalice. Namenjene da se budže. Cela konstrukcija je takva...Zamenska... Ovde kao keks mogu da ubacim onu haubicu od drajvera sa Ali Ekspresa....

miko.jpg

 

U koje sluske ide taj super drajver?,  znajuci da proizvodjaci naplate materijal X5, mora da su neke hiend.

P.s. ja imam drajvere od Koss 4AAA, sad znam kako cu za snalu i kuciste ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 37 minuta, mdragoslavm reče

Mogu li ti driveri na AKG K601, imam doticne slusalice , nesto mi se ne svidja njihov zvuk pa bi narucio onda ove drivere da ih zamenim sa originalnim ...?

ne mogu nigde da nađem info koliki je prečnik za 601.... ako je isti da ...i ako je veći može ima adapter

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...