Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

Znači obavezno sačekati da se slušalice usviraju. Za dva dana otprilike počinju da daju ono sa merenja što sam kačio. Nalepnicu ispod jastučića po želji skinuti. Stvar je definitivno ukusa. Ali više otvoren drajver ima bolju separaciju. Preporuka svaka, zaista sam prezadovoljan..........

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni trebaju neke dobre za sina, u klasi 50-100eur. Trenutno ima Sennheiser PX100-II, to je đubre od slušalica, samo što su lagane i ne znoje uši, ništa više. Probao sam da ih modifikujem, zamenio kabal, ma ništa skoro nisam postigao. Takve neke mi trebaju, lagane, male.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, NIXIE reče

Meni trebaju neke dobre za sina, u klasi 50-100eur. Trenutno ima Sennheiser PX100-II, to je đubre od slušalica, samo što su lagane i ne znoje uši, ništa više. Probao sam da ih modifikujem, zamenio kabal, ma ništa skoro nisam postigao. Takve neke mi trebaju, lagane, male.

Ovo jede slušalice od 200-400 evra sa ova dva magneta što stavih.

Kapiram da imaju negde po ovim radnjama audio opreme. Najbolje je sačekati da lyrastyle uveze još....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 16 minuta, mdragoslavm reče

Kakve su KOSS KSC75 Ear Clip Slušalice ?

Ne znam prijatelju. Ja to gledam i osluškujem po forumima i komentarima. Tako sam ove našao. 2600 imaju ocena 5 na Amazonu. Takođe jako dobre ocene na headfi ... Ne postoje slušalice za ove novce da ovako pevaju.

Ispade da po ocenama i mišljenjima za slušalice većina ljudi ima isti ukus za dobar zvuk. A ovde ga tupimo obično suprotno. Najviše oko zvučnika. :buehehe:

Jedina mana koju sam za sad pronašao je miris kineske plastike. Zdiba kao Vuhan.  :D I definitivno za duže slušanje mekši jastuci trebaju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A mozda i Presonus HD7? :) 

https://www.presonus.com/products/hd7

https://www.thomann.de/gb/presonus_hd7.htm

 

Koliko vidim to je rebrendirani Superlux HD681.

Malo je skuplji, ali navode da je i taman za toliko lakse, udobnije i kvalitetnije napravljen. Zvuk isto svi hvale.

Mada iskreno Superlux je dosta popularniji sto po prodaji, sto po komentarima. Izgleda da cena presudna :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kada Mika napravi hype to je gotovo :D

 

Uzeo sam od drugara bio na probu pre 2 godine gore pomenute Superlux i bio zaista odusevljen zvukom _u odnosu na cenu_

Hteo jos tada da ih uzmem za posao, ali ipak odustao jer su poluotvorene sto mi se ne svidja u prostoriji gde ima jos ljudi.

Sada kad se radi od kuce samo, polazna tacke se menja, za ove pare, sto kazu, peri deri roba dok se ne pohaba bice odlicna, zato i pitah gde su kupljene.

 

Naravno, u poredjenju sa slusalicama od 400$ (imam Shure neke) to je nebo(Shure) i zemlja(Superlux) da vas Mika ne zavarava :D , voli on malo taj hype, volimo ga i mi zato.

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...