Jump to content

slusalice


laky_va

Preporučeni Komentari

pre 5 minuta, gluv_i_udaren reče

Nisam neki fan slušalica, imam jedne, ali ne znam ni gde se kotiraju. Philips Fidelio X1

Valja li to šta?

Obično gledam u merenja ovde

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-philips/x1/

nije to loše. te se ne proizvode više

 

Zavisi našta ih nakačiš. Ima u tekstu dole da traže MASTAN amp....

Ove Superlux su 112db na 32 oma ....Tera ih sve...I PC i telefon i šta oćeš...Naravno na Ironu je ludilo mozga:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako misliš “još je ravnije”? Valjda manje je krivo? Meni ovo izgleda k’o vremenska nepogoda

Uglavnom ih gospoja koristi. Ja ih nekad uključim ili u cdp direkt kad hoću nešto informativno da poslusam (jako retko) ili u Xonar STU (isto jako retko)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa dodatnim magnetom - tamo gde mogu da uđu - još su glasnije slušalice. Povečava se dinamika.... Pogotovo kineski magneti. 

DSCN0598_-_Edited.jpg

Naravno magnet mora da ima isto rupu ako slušalica ima rupu. Ili više rupa... ima na gornjem linku kako i šta . Ali nije to jedina modifikacija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za ovo gore nema slanje za Srbiju...Treba ti švercer iz nemačke ili da koristiš meni omiljeni https://www.mailboxde.com/

Ali staviš Češka pošta da šalje - ili Nemačka - ne DHL.  Kao Češka u 90% slučajeva mi je stiglo bez carine.

Čak matična za LG TV od pola metra:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ama ima zilion ljudi koji preporučuju. Neki uz manje ili veće (složenije) modifikacije. Najviše ima vezano za udobnost. Promene jastučića i samog dampinga (koji prigušuje višak visokih) ispod jastučića. Ali mod sa magnetom moram da probam. Promena ožičenja ide za sam kraj ako ovo sve ima efekt kakav opisuju .... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...