Jump to content

GIGAWORK LM-DAC3 - DAC za pocetnike


 krvimozak

Preporučeni Komentari

Da nema takve audiofilske nogare sigurno ne bi tako dobro svirao... :)

. Vidim da si dodavao nesto ? Nije isti trafo kao moj koji je stigao u kitu a vidim i neka dva bela veca polozena elektrolitaI kako svira taj tvoj u odnosu na onaj moj sto sam ti ga donosio da ga cujes u svom sistemu :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

. Vidim da si dodavao nesto ? Nije isti trafo kao moj koji je stigao u kitu a vidim i neka dva bela veca polozena elektrolitaI kako svira taj tvoj u odnosu na onaj moj sto sam ti ga donosio da ga cujes u svom sistemu :oke:

Reko ti ja na berzi,al' nema ko sluša :)...Trafo je Trafomatik,naručen,a ovo belo su Mundorfi na izlazu koji realno ne prave neku razliku...al' eto igrala se deca...Kod tebe su "LT1361 for the output stage i OPA627 for buffer", kod mene su u originalu bili NE5532 koji su zamenjeni sa OPA2111 ,što je napravilo razliku...Najiskrenije ne znam da li svira bolje u odnosu na tvoj ali karakter zvuka je ostao isti...Ne menjam ga :)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Zna li neko nešto o ovom DAC-u ?http://www.kupujemprodajem.com/USB-DAC-Konverter-24-192-1942804-oglas.htm?filter_id=5775501Vidim da je baziran na istom CS dac-u ali ne znam šta se nalazi u kutiji.Googlao sam malo za taj G&V Lab, ali nisam došao do nikakvog podatka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne li je to Grada?

Nije , ima i Grada iste takve . Ovo je kolega sa hi fi foruma SurokvlDobro to svira ali to nije veca i bolja kit ploca sa upseamplingom i tos linkom kao na LM DAC 3Znam ja tacno sta je unutra, i tu manju plocu sam ja prvi kupio pre par godina zajedno sa LM DAC 3 i izvrsio sva moguca zvucna testiranja i uporedjivanja. Dobro to svira ali to nije veca i bolja kit ploca sa upseamplingom i tos linkom kao na LM DAC 3 . Svi detalji oko cene i testa samo na pm jer se ljudi bave prodajom toga
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije , ima i Grada iste takve . Ovo je kolega sa hi fi foruma Surokvl

Dobro to svira ali to nije veca i bolja kit ploca sa upseamplingom i tos linkom kao na LM DAC 3

Znam ja tacno sta je unutra, i tu manju plocu sam ja prvi kupio pre par godina zajedno sa LM DAC 3 i izvrsio sva moguca zvucna testiranja i uporedjivanja. Dobro to svira ali to nije veca i bolja kit ploca sa upseamplingom i tos linkom kao na LM DAC 3 . Svi detalji oko cene i testa samo na pm jer se ljudi bave prodajom toga

Ne to je kolega surokvl koji postoji i ovde ali nije aktivan jer se ne bavi prodajom istih, ako ne računamo dva komada koja su skutijana iz radoznalosti i iz hobija i koji odavno imaju dvojicu mojih prijatelja kao sretne vlasnike.Imam još jedan komad koji je juče stigao od našeg uvaženog kolege Impulsa na testiranju i urađen je i blagi apgrejd.Taj je još na daski nema kutiju a igranje sa nekoliko opampova koje mi je Impuls poslao tek sledi.Ne znam još kako svira nisam zbog prezauzetosti stigao ni da ga priključim.

Inače kolega Šuca je sklon iznošenju iskrivljenih i netačnih podataka tako da ga ne treba uzimati za ozbiljno, to kod njega je često tendenciozno, mada je u osnovii svega želja da se bude u centru pažnje u određenim audio krugovima kojima on realno ne pripada ni po znanju iskustvu ni po reputaciji.Ta želja često ima za rezultat pisanje neistina, gluposti i razna izlupavanja na raznim forumima o materiji o kojoj nema blage veze

Zato svi koji su radoznali i interesuje ih nešto u vezi ovog DACa neka me kontaktiraju na PM rado ću im dati informacije u okviru svoga neznanja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne to je kolega surokvl koji postoji i ovde ali nije aktivan jer se ne bavi prodajom istih, ako ne računamo dva komada koja su skutijana iz radoznalosti i iz hobija i koji odavno imaju dvojicu mojih prijatelja kao sretne vlasnike.Imam još jedan komad koji je juče stigao od našeg uvaženog kolege Impulsa na testiranju i urađen je i blagi apgrejd.Taj je još na daski nema kutiju a igranje sa nekoliko opampova koje mi je Impuls poslao tek sledi.Ne znam još kako svira nisam zbog prezauzetosti stigao ni da ga priključim. Inače kolega Šuca je sklon iznošenju iskrivljenih i netačnih podataka tako da ga ne treba uzimati za ozbiljno, to kod njega je često tendenciozno, mada je u osnovii svega želja da se bude u centru pažnje u određenim audio krugovima kojima on realno ne pripada ni po znanju iskustvu ni po reputaciji.Ta želja često ima za rezultat pisanje neistina, gluposti i razna izlupavanja na raznim forumima o materiji o kojoj nema blage veze Zato svi koji su radoznali i interesuje ih nešto u vezi ovog DACa neka me kontaktiraju na PM rado ću im dati informacije u okviru svoga neznanja

Sad videh, pitanje - jesam li ja nesto ruzno i neistinito rekao u vezi kit plocica . Cak nisam ni zeleo javno bilo sta da iznosim bas iz razloga koji sam naveo. Sve sto sam napisao je gola istina i to uvek pisem i pisacu jer je ovo forum i svako ima pravo da iznese svoj stav pogotovu neko koje to prvi imao - jedino ako pokusavas da mi zabranis da iznesem nesto sto znam i opisem nesto sto sam imao. Kolega je postavio pitanje i kulturno sam dao odgovor i spomenuo te kao kolegu cije je uredjaj. Bolje se onda ukljuci normalno na temu jer ti kolega Chakija trazi odgovor a ti se bavis nekim mistifikacijama a realno nemas potrebe Nisi kompetentan da sudis gde ja pripadam i koliko znam o hi - fi - ju. Ono sto sam ja cuo , imao i testirao neces proci za jos dva zivota. Nisam te vredjao i necu se tebi pravdati za bilo sta. Ovakav nastup samo tebi kvari reputaciju . Uzivaj , radi , naplacuj svoj trud i rad jer u tome nema nista lose - rad je stvorio coveka. Ne vidim sta te je u svemu ovom pogodilo

Mene, a verujem i druge, zanima šta ima u toj kutiji. Ne vidim potrebu što se to mora saznati preko PM-a ?Možda kolega Impuls može da kaže nešto više, ako nije tajna?

Ne vidim sta te je kolegu Surokvija u svemu ovom pogodilo pa se tendenciozno, lucidno i takticki bacio na mene, moje znanje i iskustvo, ocigledno samo on zna razlog.Ovde na temi piskaramo o dac - u lm 3 i pomazemo jedni drugima svojim iskustvima a njemu tu nesto ocigledno smeta . Okacen je oglas sa kp za koji se ispostavilo da je njegov i tako se uslo u pricu o Surokviju i Gradi . Mozda stvarno postoje neke tajne unutar kutije - stvarno ne znam
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...