Jump to content

Koncerti 2012


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 54
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...

Večeras smo draga i ja uživali u punoj Beogradskoj areni gledajući izvanredne "Lord of the dance".Jedva dočekah predstavu jer sam karte kupio mesec i po ranije. Imalo se šta videti i čuti.Ne mogu da se načudim šta je to ( našem narodu ) tako primamljivo u irskim ritmovima i muzici, valjda vedrina tonova, oštrina igre i zadivljujuća energičnost igrača, kao u našem folkloru.Jedno lepo provedeno veče i izuzetno lep izlazak.post-11-0-43778100-1350770721_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj mail sam dobio pre neki dan:

Poštovani,

Želimo da podelimo sa vama lepe vesti! Depeche Mode su, nakon tri godine pauze, ponovo na svetskoj turneji 2013.!

Već 23. oktobra saznaćemo kada će se desiti toliko očekivani koncert u Beogradu. Zato želimo da vas obavestimo da će Gigs Tix verovatno biti u mogućnosti da ponudi najjeftinije ulaznice za koncert koje će u prodaji biti u ograničenom broju.

Želimo da kupovinu ovih napovoljnijijih ulaznica omogućimo prvo vama, kao kupcu ulaznice iz 2009. godine kada je koncert bio otkazan.

Zato vas molimo da nam pošaljete “reply mail”, kako bismo znali da je ova vaša email adresa još uvek aktivna, i da ste zainteresovani da vas u narednom periodu obaveštavamo o koncertu Depeche Mode u Srbiji.

Danas je stigla i potvrda ove price.

http://www.mondo.rs/s264138/Zabava/Muzika/Depeche_Mode_potvrdio_svirku_na_Uscu.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sjajan koncert Steve Vai sinoc u Areni.Bez foliranja, vrhunski profesionalno, konceptualni nastup, 2 h i 40 min.Bilo je zadovoljstvo uzivati i secati se njegovog takodje nezaboravnog koncerta 2005 godine u SKC-u.Licno mi je smetao prostor, tj. ogromna Arena.Ne razumem organizatore i njihova ocekivanja oko broja posetilaca.Da li je to ona racunica, bolje je da se nesto desava, nego da dvorana zvrji prazna ?Sve u svemu - izuzetan performans !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Večeras smo draga i ja uživali u punoj Beogradskoj areni gledajući izvanredne "Lord of the dance".

Jedva dočekah predstavu jer sam karte kupio mesec i po ranije. Imalo se šta videti i čuti.

Ne mogu da se načudim šta je to ( našem narodu ) tako primamljivo u irskim ritmovima i muzici, valjda vedrina tonova, oštrina igre i zadivljujuća energičnost igrača, kao u našem folkloru.

Jedno lepo provedeno veče i izuzetno lep izlazak.

post-11-0-43778100-1350770721_thumb.jpg

Imamo zajednicke pretke, Kelti (Skordisci) su docekali Slovene ovde, dakle nasi smo... :D

Neka istraživanja kažu da imamo popriličan broj "Celtic" gena, drugi opet kažu da naše KOLO vodi poreklo ili je nastalo pod uticajem keltskih igara

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...