Jump to content

izlazni trafo za lampe


bata bane

Preporučeni Komentari

Interesuje me gde mogu da nabavim izlazni trafo za el84, moze i polovni... :buehehe: ako nista moze i adrese ko to moze lepo da napravi kod nas :buehehe: cuo sam da u Zemunu ima PIK Audio gde to moze relativno povoljno da se uradi npr.pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Da li odgovaraju oni izlazni trafoi iz jerovsi lampasi? (RR pre nego je postala Ei)

druze, sve su to za mene spanska sela...RR...jerovsi lampasi..Ei...vise mi znaci jer to vredi cemu ili ne da bas ne zeznem cojeka...odnos cjena/kvalitet:angel0: BYW,rekose mi da u Zemunu ima PIK audio koji isto radi te trafoe :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvobitno ime fabrike Ei je bilo Zavodi RR a u narodu poznato po iskvarenom izgovoru Jer. Jerovski lampasi = Radio aparati na lampe koje je proizvodio RR.Ja ima par komada pa ako neko potvrdi da odgovaraju, na raspolaganju su ti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iskreno - nisam znao da je RR radio radijone sa push pull izlazima .... covek se uci dok je ziv .edit:BB - ako ne nadjes nesto drugo - moram da proverim detaljnije - treba da imam par nemackih trafoa za PP EL84 , 4 oma sekundar .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bata Bane ,imaš ovde http://www.diyaudio.rs/topic/312-p-audiol-monoblokovi-sa-el84/ Impuls prodaje već gotove monoblokove,sobzirom da normalan par trafo košta od 120 do 150 evra ,ovi monoblokovi su praktično poklon.

slazem se ; ni ovaj moj par nemeckih ne bi mogao ispod 100
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bata Bane ,imaš ovde http://www.diyaudio.rs/topic/312-p-audiol-monoblokovi-sa-el84/ Impuls prodaje već gotove monoblokove,sobzirom da normalan par trafo košta od 120 do 150 evra ,ovi monoblokovi su praktično poklon.

hvala svima za info...snasli smo se :punk:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...