Jump to content

Quad 405


dzejmi91

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 20
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

@Dzejmi91Ukoliko je Quad pošteno uradjen, hladnjaci imaju dovoljnu veličinu i dobro su postavljeni, trafo i napajanje propisno dimenzionisani, svakako ga možeš koristiti za razglas. Nadam se da nije ubačena originalna Quad-ova zaštita koja po mom iskustvu pravi više problema nego koristi.Ne bi bilo hrđavio da postaviš neku sličicu tog pojačala, moglo bi se dodatno prokomentarisati!Ja sam koristio oriđiđi 4o5tice sa forsiranim hlađenjem u diskoteci, to je radilo k'o bombona!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav..,,,,,,,,,,,,,,,, malo aljkavo uradjeno .................

a nije malo nego dostaako izdrži dvije probe dam ti što hoćeša i nešto mi ne liči da ima preko 20 w sin a može bit i da griješimno ti ovo vrati ako može bez ako ti ga džaba nije ko dao
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dzejmi, ja bih dvaput razmislio pre nego što uključim zvučnike koji išta vrede na ovu skalameriju.Ei poluprovodnici (niški 2N3773 u izlazu, odavno ih nisam video), domaći elektroliti stari od 25 - 30 godina, hladnjaci nedovoljni, pri tom najstrašnije skarabudženo...Još trafo i najpristojnije izgleda...Nadam se da si ovo dobio na poklon, mnogo više od toga ne vredi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...