Jump to content

Shucin sistem - pola DIY pola fabrika


shuca77

Preporučeni Komentari

izvinjavam ..... procitao jesam , al' uvek zaboravljam da su moji kriterijumi zvucenja nekako ....... nakaradni , pa me opis nije dotakao :buehehe:

Ovu poruku zalijepiti!

:respect:Samo dok se prisjetim kako se mijenja potpis, pa može Steinova rečenica u peMziju! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izvinjavam ..... procitao jesam , al' uvek zaboravljam da su moji kriterijumi zvucenja nekako ....... nakaradni , pa me opis nije dotakao :buehehe:

VIdim da vam je nekolicini baš dosadno. Daj link za tvoj opis zvuka nekog sistema.

P.S. Ja ne pišem recenzije za neki časopis ili sajt, pa da moj post mora nekoga da dotakne, ili da to mora da bude opširan i slikovit prikaz nekog sistema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

VIdim da vam je nekolicini baš dosadno. Daj link za tvoj opis zvuka nekog sistema.

P.S. Ja ne pišem recenzije za neki časopis ili sajt, pa da moj post mora nekoga da dotakne, ili da to mora da bude opširan i slikovit prikaz nekog sistema.

Au Boki!

Nemoj se ljutiti. Ovo je meni više izgledalo kao šala na vlastiti račun nego kao prigovor na opis.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

VIdim da vam je nekolicini baš dosadno. Daj link za tvoj opis zvuka nekog sistema.

P.S. Ja ne pišem recenzije za neki časopis ili sajt, pa da moj post mora nekoga da dotakne, ili da to mora da bude opširan i slikovit prikaz nekog sistema.

kao sto se da procitati - izvinuo sam se , i napisao da sam ja nakaradan , a ne tvoj opis :crazy:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Modifikacije su donele velika zvucna pomeranja u sistemu pre svega nestala je ostrina koja je bila konstantno prisutna pogotovo pri vecim nivoima slusanja, uspostavljena je linearnost i cvrstina zvuka sa mnogo boljom separacijom kanala, sistem dosta jasnije zvuci i sa vecom kolicinom detalja, stigla je neutralna suvoca instrimenata koju odavno trazim u sistemu, nema guzve sa komlikovanijim muzickim materijalom Voleo bih da cujem i sta uvazene kolege misle sa tehnicke strane o ovim modifikacijama :oke::drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Jesu li Dynaudio radili neko vreme sa Espritom?Kako je to zvucalo? I sta je falilo pa je otisao, W?

Nisam ih nikad slusao sa Espiritom, jednostavno sam u medjuvremenu prerastao Sony i otisao malo daljeSad je postavka totalno drugacijaMislim da Sony ne bi imao misice da se izbori sa Dynaudi - om, radilo bi to ali je pitanje - kako - :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fin sistem ;)

post editovan na zahtev clana

Dane - ako nisi u mogucnosti da editujes svoj post po isteku predvidjenog vremena , mozes da kvotujes isti i korigujes/objasnis sta si mislio .

iskreno - mrzi me da svako malo editujem tvoje postove , na zahtev .

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dane - ako nisi u mogucnosti da editujes svoj post po isteku predvidjenog vremena , mozes da kvotujes isti i korigujes/objasnis sta si mislio .

не волим да, у туђим темама, непотребно правим шум, којег већ има подоста на форуму. Извињење Шуци77.

Дане.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Evo sa velikim zadovoljstvom koristim priliku da predstavim novitet u svom sistemu .... Burmester cd 001 top line

Lepo, lepo,... svaka čast.Očigledno je došlo do napretka u načinu razmišljanja,... do pre mesec dana si zagovarao samonajnoviju generaciju DAC čipova, a onda se pazari Burmester koji ima PCM1704 i to 4 kom. :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...