Jump to content

Proračun Skretnica


vilib

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

e brano sine. sad sam video na netu. taj visokotonac ima samo90dB i za tvoj slucaj ne pije vodu. philips fullrangeima 94.4dB znaci pisi propalo. moramo da pronadjemoodgovarajuci po efikasnosti. ja cu uzimati one sto samti pokazao bullet tweetere - imaju 104dB. licno sam ihslusao, odlicni su, a cena od 18e po komadu je vise negoo.k. a slicnost sa emenence tweeter-om ... necemokomentarisati - izgleda da ih prave u istoj fabrici - zeneu maramama za 1$ dnevnicu. mada, (za probu) mogli bi da probamo i piezzo, zvuci sasavo,ali ne mora da bude. naravno, ne kao sto povezuju klinci ukolima, vec kako treba. pa dok se nenadje odgovarajuci ... - nije nam stala krava na nogu, sto bi rekli. :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
napisi sta imas , da ne bude stetna

 

napisi sta imas , da ne bude stetna

цела тема је штетна .....нема да се ништа пише и дописује у њој ...једноставно је пребацити у ничију земљу јер својим постојањем у теми о звучницима ствара конфузију ......

Све теме које су штетне треба тамо пребацити и једном за увек назначити  шта треба урадити и како треба исправно радити  ........

Или ако се не могу избрисати онда ОВАКО ВЕЛИКИМ СЛОВИМА НАЗНАЧИТИ ДА ЈЕ ТЕМА ОПАСНА ЗА ПОЧЕТНИКЕ И СВЕ ОНЕ КОЈИ ЖЕЛЕ НЕШТО ДА НАУЧЕ И ДА ЈЕ СТОГА ЗА ИЗБЕГАВАЊЕ ......и то да буду црвене боје и онако још да блинкују

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...