Jump to content

Vintage CD player


laky_va

Preporučeni Komentari

Ма тури га и ти на ЕБ са мањом ценом па им помрси рачуне. Ал напиши да не шаљеш ван Србије или лично преузимање :buehehe:

Turim Sofort Kaufen za 100€ i sve gi zahebem. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pomenuti Philips model je ubedljivo najbolje što trenutno može da se kupi, ali samo pod uslovom da kupac zna šta sve treba da mu zameni prilikom ionako pripadajućeg mu osvežavanja. Bio kod mene jedan koji je bio lepo sređen, urađeno baš ono što treba, kako treba. Čak je nanovo i ožičen iznutra. I to svira kao bombona, teško mu je bilo šta konkretno zameriti. Ne kažem da je najbolje što sam ikada čuo, ali za ukupnu cenu od recimo 300 eura, ne računajući znanje i cenu rada (pretpostavljam da ga neko radi za sebe, a ne za dalju prodaju), nisam do sada čuo bilo šta što može čak ni vodu da mu nosi. A što se mehanike tiče, to je CDM-1, šta još ima da se kaže? Nikada prevaziđen mehanizam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja neki SONY daljinac viška.

Dal ce da pasuje nahttp://213.198.120.103/shop2/audioamps/sony_tafe330r.htm :scratch_head:

Дај му комшију приде као даљинца :msn-rofl:

Hahhahahah taman odog DJ-a u stanu ispod, ubi covek ceo dan pici neki house, ne mozes se nadjacati sa njim..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoću da ipak malo budžim CD73. Uradiću promenu OPA ali cu upotrebiti posebne OPA za izlazni stepen a posebni za konverziju impedanse. Umesto jednog duplog NE5532 treba mi dva posebna OPA.

Da li neko ima adapter 2u1?

Ovako nesto

Postavljena slika

Ili da svajsujem nesto?

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Branko, ti uradi kako misliš da treba, ali zapamti šta ti sada kažem - probaćeš sve i svašta, daćeš grdne pare za jako skupe op ampove, i na kraju ćeš završiti sa OP 275 u tom Marantz-u. Veruj mi, ja se sa time igram već 15 godina, i ne znam zašto, ali ma šta probao, na kraju UVEK ispadne da u Marantz CD čitaču OP 275 bude prilično ubedljivo najbolje rešenje. Neki op ampovi će ti dati malo više ovoga, ali zato i malo manje onoga, i tako po spisku. Samo OP 275 će se pokazati kao najbolji balans između svega, ali i kao jasan korak nabolje u odnosu na serijalu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...