Jump to content

ALPS RK168 50KAX2 100KAX2 Group Buy


Fukushima

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 552
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da, po prodajnom kursu banke, da Borko može da istog dana kupi od banke potreban iznos u dolarima. Može da ućari malo ako ode do menjačnice, ali ne mnogo :)Danas je kurs (prodajni) u KB 75,0751 dinara za jedan dolar. Dakle, za recimo, ~20$ treba uplatiti 1500 dinara što je manje od 15€...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мени је ових дана било толико вруће ( а коме није ), тако да ми се није ишло до КБ-а која ми није уопште близу. Пре два сата сам послао сина да ти уплати јер ионако иде да ландра са друштвом. Чим се врати ако успут није био "Опљчкан" шаљем ти слику уплатнице.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мени је ових дана било толико вруће ( а коме није ), тако да ми се није ишло до КБ-а која ми није уопште близу. Пре два сата сам послао сина да ти уплати јер ионако иде да ландра са друштвом. Чим се врати ако успут није био "Опљчкан" шаљем ти слику уплатнице.

Ne treba mi slika uplatnice, samo je sacuvaj. Ono sto mi treba je ime i prezime onoga ko je uplatio, jer mi se to pojavljuje na web izvestaju iz banke.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oni koji nisu uplatili neka se potrude da to bude u skorije vreme da ne bi bezpotrebno razvlacili stvari. A to su: Beli_Ninja coolmihgidjgachakey zeoN_Rider PoZdrav!

Zbog obaveza na poslu nisam stigao,ali sutra prepodne uplaćujem-Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se neko već prihvatio da priprema neku vrstu nacrta za PCB za ove potove, samo jedna informacija o tome koji je izvod za čega...

Postavljena slika

Više informacija ovde: http://www.alps.com/WebObjects/catalog.woa/E/HTML/Potentiometer/RotaryPotentiometers/RMP_RK16/RMP_RK16_common.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...