Jump to content

GB izlaznih mosfeta za Novi amp sa 2SK2013/2SJ313


dlalkovic

Preporučeni Komentari

dobro, ajde sad pekica da nam napise u vezi tog moneybookersa, jer ocigledno od zainteresovanih nema nikoga ko ima paypal. Cini mi se da je za sada to jedini nacin. Da vam ne bude tesko, neka neko ufati i napravi listu zainteresovanih sa sve brojem pari koje zeli (ili cu ja ali kasnije). Najverovatnije cemo novac skupiti i dati pre narucivanja, jer shvatam da treba da se plati pa tek onda g Zhou salje (oprobana varijanta, cini mi se, bez bojazni da nas izradi) .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja znam ko to može da odradi, ali samo ako budete jako dobri, strpljivi da proturi nos ovde i da jedan od vas preuzme na sebe skupljanje para i obavezu da odradi sve do samog definisanja količine i iznosa. Ako budete pravili grupnu kupovinu pa neko krene da se nećka i femka kao: oću-neću, onda zaboravite. You have been warned. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ok, ništa specijelno za moneybookers.Popune se podaci, zatim ide jedan e-mail za konfirmaciju e-mail adrese, koja je ujedno i ID za moneybookers.Posle toga ide verifikacija važeće platne kartice tako što skinu random iznos od 0.01 do 2e (stavljaju na račun, nije porez na budale) koji pročitate sa računa i ukucate na sajtu, kartica je verifikovana i to je to. 5 min. posla.Sa Zhouom se sve završi emailom (na diyaudio ima thread, mada se desi nekad da ga nema danima zbog posla), ja bi da naručim to, to i to, šalji na tu adresu, situacija takva i takva (gaypal, Srbija, problem... ...može moneybookers) (razuman je, strpljiv, upoznat sa situacijom i vrlo ljubazan)... Čovek vrati mejl tipa: imam, nemam, košta toliko i uputstvo kako uplatiti. Za 20 dana poštar donese na vrata. Preko 50$ poštarinu kuća časti.Svaka preporuka za Zhou F.! :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lakovic - parova 6

dobrivoje - 6

zeon - 4

sipi 12

impuls ?

kan ?

shavija ?

leo 6

beli ninja 6

zeljko 6

gagi 6

ukupno 52 + ?

Inace ako hocete, ja cu skupiti novac i organizovati ostalo, naravno uz dobru saradnju i eventualnu pomoc ako nesto zapne :sarcastic_hand:

Cena po paru bice (ne racunajuci carinu koje mozda ne bude) 2,5$ - odustajanje ne dolazi u obzir, takodje ni premisljanje, kada vec dodje do placanja i narucivanja. Ok?

Stein, velikodusna ponuda, prihvatamo :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lakovic - parova 6

dobrivoje - 6

zeon - 4

sipi 12

impuls ?

kan ?

shavija ?

leo 6

beli ninja 12

zeljko 6

gagi 6

ukupno 58 + ?

Inace ako hocete, ja cu skupiti novac i organizovati ostalo, naravno uz dobru saradnju i eventualnu pomoc ako nesto zapne :sarcastic_hand:

Cena po paru bice (ne racunajuci carinu koje mozda ne bude) 2,5$ - odustajanje ne dolazi u obzir, takodje ni premisljanje, kada vec dodje do placanja i narucivanja. Ok?

Stein, velikodusna ponuda, prihvatamo :Viannen_loungelizard:

dopunjeno
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

lakovic - parova 6dobrivoje - 6zeon - 4 sipi 12impuls ?kan042 12shavija ?leo 6beli ninja 12zeljko 6gagi 6ukupno 70 Šta je sa ulaznim JFETima? Da li bi i oni mogli da se naruče?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moze li u taj vas GangBang da se nekako ubaci 20-tak kom 2sk135? :Viannen_loungelizard:

Šta je sa ulaznim JFETima? Da li bi i oni mogli da se naruče?

ako ih zhoufika ima moze, isto vazi i za ulazne
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Toshiba 2SK2013-Y/2SJ313-Y

lakovic - parova 6

dobrivoje - 6

zeon - 4

sipi 12

impuls 20

kan042 12

shavija ?

leo 6

beli ninja 12

zeljko 6

gagi 6

quattor 6

ukupno 96

2SA1209S/2SC2911S

quattor 12 parova

Kerafol Keratherm Red 86/83 Isolators TO-247

quattor 12 kom. (3 x 4)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hahhaha, ubiti cu vas.. jesi li proverio ima li to u spisku kod doticnog Zhou-a? ovo se polako pretvara u GB kod Zhou-a.. meni svejedno, samo da ne komplikujemo isuvise i da vecina ne trpi.. ajde, kad smo vec tako krenuli gledajte sta covek sve nudi pa da se svako zainteresovan (nevezano za prvopomenute fetove) uglavi u korpu. Fino dopisujte, i smatrajte da od onih koji su na spisku, svi siguraju za sebe da uzimaju - u suprotnom neka sebe skinu sa spiska.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Чим ме мало нема, ви направите журку без мене.:sarcastic_hand:

Драго ми је да ГБ напредује. За све заинтересоване, да не би питкали, ево линка до Жу Фангове продавнице:

http://www.diyaudio.com/forums/vendors-bazaar/163776-zhou-fangs-sales-thread-parts-you-always-wanted-but-hard-get-they-here-24.html#post2564358

К170 има, Ј74 чека на упаривање, изгледа да ће Импулс имати посла за улазне.

К135 нема, има К1058, али само у пару са Ј162.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2sk170 moze i ovde u Srbiju da se dobije po povoljnijoj ceni. Ista je stvar i sa irfp240 i 9240 vishai. Ono sto je deficitarno je 2sj74

vec sam poslao upit za uparene ulazne.. videcemo sta se desava..EdIT: tek sad sam video da je Dobrivoje dao neke informacije.. dopisite, kakvu kombinaciju hocete sa fetovima..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2sk170 moze i ovde u Srbiju da se dobije po povoljnijoj ceni. Ista je stvar i sa irfp240 i 9240 vishai. Ono sto je deficitarno je 2sj74

Odavno toga nema po Srbijama, nigde, sve sam kontaktirao, i niko ne nabavlja od pre NG.......... :connie_nutzo:Javljam sa i za 4 para ulaznih. Dakle k170 + j74. Eto tako.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...