Jump to content

SuSy amp sa inv. OPA549


Sipi

Preporučeni Komentari

То једино знају :wizard:.стоН_Колд

Nije jedino, u celoj Srednjoj Evropi, znaju, na primer, da naprave solidan amp sa lateralnim MOSFETovima vezanih ociju, a 'oce i da posalju semu kad neko sa Balkana zatrazi :wizard::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 56
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije jedino, u celoj Srednjoj Evropi, znaju, na primer, da naprave solidan amp sa lateralnim MOSFETovima vezanih ociju, a 'oce i da posalju semu kad neko sa Balkana zatrazi :wizard: :wizard:

sto se brate kitis tudjim perjem ;ima jedan lik - Juma - na big Diya sto to radi , a ti mu nisi ni do :cheers::)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se brate kitis tudjim perjem ;ima jedan lik - Juma - na big Diya sto to radi , a ti mu nisi ni do :wizard: :wizard:

Ti si tu slucajno, bitno je da sa Balkana potrazuju seme koje smo mi u Srednjoj Evropi apsolvirali pre 25 godina :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Veceras sam imao priliku da slusam ovaj amp na stvarno ozbiljnim zvucnicima i poredim sa F5 (posten klon koji sam ja pravio) i jedinstven zakljucak prisutnih (a i moj) je bio da Susy primetno bolje svira, pre svega su uocljivi veca neutralnost, bolja rezolucija kod kompleksnog materijala, veca jasnoca kod snaznih tranzijenata, veca otvorenost zvucne slike. F5 ima pravo da se vadi na to sto su kutije relativno niske osetljivosti (88 dB/m, na 8 oma) a on daje samo 25W.Bez obzira, jos jednom dobijena potvrda da se sa Susy idejom vredi zabavljati - jes' da su potrebna dva amp-a po kanalu, al' drukcije ne ide...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, a mos da mi objasnis jel Susy ime projekta ili sta, znam da cu mozda da se izblamiram , al sta cu nemogu sve da pratim a zanima me.Reci mi jesi li imao priliku da probas LM12,jel tako bi onaj OP sto moze da sluzi kao Audio pojacivac reda 100W?? :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, a mos da mi objasnis jel Susy ime projekta ili sta...

Ne mogu Pigy veruj mi - ako nisam uspeo da ti objasnim da je RK3760 kanta, jos teze ce ici sa SUperSYmetry idejom - idi na search na DiyAudio.com i trazi taj pojam u Pass Labs sekciji, pa citaj na tenane :cheers:

Reci mi jesi li imao priliku da probas LM12,jel tako bi onaj OP sto moze da sluzi kao Audio pojacivac reda 100W?? :coffee:

Taj chip je izumro, a nije bio neki ni dok je bio ziv (to je prva generacija sire rasprostranjenih monolitnih OP snage)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...