Jump to content

Hugh Laurie - Let Them Talk


Preporučeni Komentari

Hugh Laurie will release his debut album 'Let Them Talk' on May 9th on Warner Bros Records. A glorious celebration of New Orleans blues, 'Let Them Talk' unites Laurie's musical talent with a very personal selection of standards and lost blues classics performed with his band of renowned musicians and some very special guest stars. Produced by Joe Henry and recorded at sessions in Los Angeles and New Orleans, 'Let Them Talk' sees Laurie on vocals and piano heading a team of musicians whose previous collective credits include work with artists as varied as Greg Allman, Solomon Burke, Robert Plant, kd lang, T-Bone Burnett, Alison Krause and John Legend.

Eto, kao sto pise, Hugh Laurie (poznat po ulozi Gregory House-a u seriji House, M.D.) je snimio album sa nekolicinom poznatih muzicara. Ja sam odslusao, i dopao mi se, pa reko' da preporucim kolegama :headphone: . Ako neko hoce da skine, evo linka:
Link je, nazalost, u MP3 formatu (potrudio sam se da nadjem FLAC, ali bez uspeha), ali je makar bitrate 320 KBPS.http://www.youtube.com/watch?v=gI7_sXFN6t0
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...