Jump to content

Moj PA System


DamirDj

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovaj poslednji sistem je vrh ,samo ti nedostaje jedna izrazita crnka u tom slučaju bi puno, puno lepše svirao ,a predpostavljam da i u ovoj kombinaciji plavo-plavo-smeđe-smeđe svira stravično. :)

Ko kaze da nedostaje, ima cak i dve.

post-133-125373058419_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, Behringer DCX2496, fantasticna je.Svasta mozes sa njom.

Liči na moju, DX3400... Biće da sam se malkice zajebunio, mala slika, slab vid...Nadam se da se cura sa slike nije prikazala u svom sjaju i slavi... Ako jeste, molio bih te da sliku ne stavljaš na javni uvid. Što zbog cure same (reklame se plaćaju), što zbog činjenice da nas na forumu ima i starijih pa oće malo srce i ostali organi da trokiraju, što zbog mogućnosti da nam neko stoji iza leđa i sve posmatra... Moja ćerkica, recimo... pa ne bih da moram da objašnjavam "zašto teta nema gaćice?" :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Liči na moju, DX3400... Biće da sam se malkice zajebunio, mala slika, slab vid...

Ne brini za slike, nista strasnije od ovoga nece biti.Da ima i ta anlogna aktiva (desno na slici) , a levo je digitanli speaker menager za main system.Basovi u kutijama B&C 18TBX100 4 kom., RCF 18P300 2 kom. , RCF 18N4012 kom.Line ArrayEminence Gamma 10 16 Ohm-a 16 kom., Visoki u Line Array-u Eminence PSD2002 16 Ohm-a 8 kom.Pomocni system Mid-bass A&d V1230 8 kom.Visoki Selenium D210Ti 4 kom.Monitoring EV L12Selenium D210ti
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne brini za slike, nista strasnije od ovoga nece biti.Da ima i ta anlogna aktiva (desno na slici) , a levo je digitanli speaker menager za main system.Basovi u kutijama B&C 18TBX100 4 kom., RCF 18P300 2 kom. , RCF 18N4012 kom.Line ArrayEminence Gamma 10 16 Ohm-a 16 kom., Visoki u Line Array-u Eminence PSD2002 16 Ohm-a 8 kom.Pomocni system Mid-bass A&d V1230 8 kom.Visoki Selenium D210Ti 4 kom.Monitoring EV L12Selenium D210ti

Fuf... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...