Jump to content

Buvljak, buvljak, buvljak...


stein

Preporučeni Komentari

Sveže od juče...400 dinara, 'ladno bez cenjkanje.HCM Royal CDR-3080RADI! :)post-13-125354393023_thumb.jpgPride, Siemens RH300 (tuner), nešto radi, nešto ne... Ide kod čika doktora da ga malo pregleda i pelcuje od promuklosti. Cena? sitnica, jeftinije nego da kupim praznu kutiju... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 53
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Naravno, da posle ne bude da samo pričam nešto, evo i slike tunera...post-13-125355589873_thumb.jpgPre koju nedelju, šaka mi dopao Sonijev MDJ303 (mini disc deck) a pošto je cena bila više nego primamljiva (dakle, ispod cene neke prazne kutije) kupio sam ga uprkos činjenice da mu je mrežni kabel odsečen na nekoliko santimetara od kutije. Nakon otvaranja, konstatovao sam da je iz minidiska izvađen transportno-mehanički deo dok je elektronika, koliko sam ustanovio, sva ostala unutra. Pošto nisam smatrao da treba da se petljam sa oživljavanjem, kutija je postala donator prostora za uskladištenje Threshold NS10 koji će konačno biti adekvatno upakovan. Ha. O tome ću posebno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na kom buvljaku gde :)

Pa subotički buvljak, a gde bih? :)Mislim da od svih meni poznatih lokaliteta, niški ima najbolji potencijal i najbolji izbor stvari vrednih pažnje, a za ostale lokalitete ne mogu da kažem jer Beograđani, čini mi se ili ne kupuju po buvljacima ili ih blam da to javno kažu... :)U Baču je buvljak pretpostavljam u privatnim rukama pa se sve sjati na isto mesto, kod iste osobe... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa subotički buvljak, a gde bih? :)Mislim da od svih meni poznatih lokaliteta, niški ima najbolji potencijal i najbolji izbor stvari vrednih pažnje, a za ostale lokalitete ne mogu da kažem jer Beograđani, čini mi se ili ne kupuju po buvljacima ili ih blam da to javno kažu...  :)U Baču je buvljak pretpostavljam u privatnim rukama pa se sve sjati na isto mesto, kod iste osobe... :)

Cuj ne kupuju pa nemos ih oterati sa buvljaka oli ti subota oli ti nedelj,pa nema boljeg shoping centra  :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a tek bubanj potok subotom.... ojha... al kazhu znalci sve to do 6 sati ode... ostane samo ono nezanimljivo prepordavcima..

Moже се лепо пазарити и мало касније :) ... Ја сам готово сваку суботу на бубњу. Купио сам својој девојци потпуно исправан Филипсов миди стуб (појачало, дупли дек, тјунер, ЦД плејер и грамофон) са могућношћу даљинског управљања (али наравно без даљинца :)) за 1600 динара. Иначе је коштао 1500 али комша није имао да ми врне 500 па сам му оставио за пиву :) . Прошле суботе легоше и ове филипс кутијице за бајних 2300 динџи. иначе када би дошао у 6 (мада не препоручујем јер је много хладно и нема никог) могао би ладно да прођеш бубањ и кад стигнеш на крај опет натраг на почетак. Ево и пар сличица...

Postavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slikaPostavljena slika

Oво је стубић... Наравно у перфектном стању.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Сад још само да себи нађем неки добар тјунер на огласима или бубњу и да више не устајем суботом као вампир (кад нормалан свет спава) него лепо да одмарам :thank_you2: Срећа да другар стално купује неке делове за кола па идем са њим. Иначе због неимања кола никад не бих отишао....или рецимо не бих отишао на време :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ах тај Бувљак!

Цео Београд се претворио у Бувљак.

Ова слика само за цењеног колегу Зен-а :

Postavljena slika

Плаћен 200 РСД и био је у јадном, читај прљавом стању.

Купљен због резервних делова, а испоставило се после свих прања и брисања да је инструмент потпуно исправан.

Чак је и батерија која је НиМх, исправна наравно празна.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ха, има још:

Postavljena slika

Postavljena slika

Цена хладњака: Џабе, али ме је вентилатор коштао 500РСД, и продавац иначе пријатељ ни за живу главу није хтео да скине.

Ма хтео да ме једи па то ти је.

Е сад још само да од Зен-а искамчим две штампане плочице за КСА50, па да се такмичимо ко ће што касније да направи исти :thank_you2:.

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...