Jump to content

Samogradnja Zvucnika


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 101
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma ok,jasno mi je to,al reko sam naziv teme je takav da sam ocekivao vise.Nista drugo.

ma sve OK - to nam se Mika svako malo zanese pa otvara threadove opste namene ......e - da me lupi loto - im'o bi ja vremena da piskaram .... jos samo da uplatim ..... bar jednom ......(disclaimer - ne kazem da bi to piskaranje bilo pametno i korisno) :crying:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

samo jedna napomena - treba razlikovati damping kutije (misli se na zidove iste ) i damping zvucnika ( misli se na zapreminu box-a)sundjeri/vate/terwoll-i/vune su za zvucnik , beton/pesak/kamen/olovo/ter/bitumen su za zidove

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Evo primer po meni lepo uradjenog zvucnika. Malo je veca rezolucuja da bi se ideli detalji

Е најзад нешто по мом укусу, јесте Висатон али вреди.Давне 1985 или 84 нешто слично је и немачки АЦР избацио на тржиште али имао је један 15" бас звучник :good2:.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo primer po meni lepo uradjenog zvucnika. Malo je veca rezolucuja da bi se ideli detalji

Ovo je zaista lep zvučnik. Malo mi je čudan međusobni raspored jedinica. Rekao bih da je estetski momenat preovladao, ako pomeranje nije kompenzovano na drugi način. Bilo bi u duhu teme da neko napiše nešto o pravilnom poravnanju jedinica, kako horna utiče na fazno pomeranje... I tako to. :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • 2 months later...

neces mnogo pogresiti ako uradis po njihovom kit nacrtumislim da ne zasluzuju mnogo vise bavljenja problematikoma ako mislis da moze bolje - skini bilo koji od zvucnickih programa i vezbaj simulacije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

neces mnogo pogresiti ako uradis po njihovom kit nacrtumislim da ne zasluzuju mnogo vise bavljenja problematikoma ako mislis da moze bolje - skini bilo koji od zvucnickih programa i vezbaj simulacije

gdje se mogu naći ti njihovi kit nacrti!??koji od programa preporučuješ!??
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pokusao sam da pretrazim teme ali nisam uspeo da nadjem, ima li u Novom Sadu negde da se kupi furnira??? ako sam promasio temu, molim Admine da prebace!!!HvalaSasa

Prvo, dobrodošao na forum, a za informacije o dobavljivosti furnira u Novom Sadu... Možda neko i zna, samo trenutačno nije ovde... Nije greda da pitanje bude ovde, ali je veća šansa da ga neko nađe ako to isto pitanje postaviš u sekciji Gde Nabaviti??? kao novu temu. Onda će se ujedno prikazati i u listi novih tema sa desne strane... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...