Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

bumbum! :lol:

kickbassi iz B&W 683 treba dobro da kickbassuju, i Wavecor mini budale koji sa pasivnim membranama u mini kutijicama idu do 25Hz :hyper:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

oldschool Visaton TL midbassi, iako vise super glasni super midovi od nekih 120hz do 1900hz oko 115dB prave, ustvari Coral tehnologija sto se Visaton kiti tudjim perjem :crazy:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bumbum! :lol: kickbassi iz B&W 683 treba dobro da kickbassuju, i Wavecor mini budale koji sa pasivnim membranama u mini kutijicama idu do 25Hz :hyper: oldschool Visaton TL midbassi, iako vise super glasni super midovi od nekih 120hz do 1900hz oko 115dB prave, ustvari Coral tehnologija sto se Visaton kiti tudjim perjem :crazy:

Sad vec moram da pitam. Sta ti radis sa ovoliko zvucnika? Igras se, prodajes, imas neki biznis...ili nesto drugo.:policajac4:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Hajde da i ja predstavim novo-udomljene zvucnike.B)Molim Zen Moda (ili nekog od "zelenih") da "smanji kilazu" i grupise slike posto mi Photoshop nije pri ruci...post-17-0-32969100-1305918696_thumb.jpg

Kilaža se rešava sa ACDSee v3.1 ili sa Irfanview (free) a ne fotošopom. :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Лепи звучници нема шта, који су то?

Sonido SWR200-8 Alnico i SCW300-8

Lijepo to izgleda, Davide!Pričaju li mađarski ti driveri?

Tudom, tudom! Za sada... ;)A kad pocnu da sviraju ima da pevaju na Rock-jeziku! :hyper:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kilaža se rešava sa ACDSee v3.1 ili sa Irfanview (free) a ne fotošopom. :tongue10:

A ko se jos kilaze resavao time!?!?!? :buehehe:Jbg, ja samo sa PS-om znam... ;) A i vi zelembaci nesto korisno da radite za promenu - tj. da sluzite i budete od koristi i nama! :sarcastic_hand:Hvala! :respect:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A kad si se ti kilaze resavao time!?!?!? :buehehe:Jbg, ja samo sa PS-om znam... ;) A i vi zelembaci nesto korisno da radite za promenu! :sarcastic_hand:

Urađeno. Sve primedbe prihvatam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam se ja nasem Stein-iki obracao!:buehehe:Samo ti znas zasto si se osetio prozvanim ! :clapping:Hvala i tebi!:good2:

Meni se učinilo da sam se našao u:

A i vi zelembaci nesto korisno da radite za promenu - tj. da sluzite i budete od koristi i nama! :sarcastic_hand:

Pošto grešim, neću više... :to_become_senile:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sam se ja nasem Stein-iki obracao!:buehehe:Samo ti znas zasto si se osetio prozvanim ! :clapping:Hvala i tebi!:good2:

Džaba kad steinika nije više na forumu. Osim toga, Herr Zhivorad to slepljivanje već doktorirao, a i treba da nešto čini što će ga zadržati skromnim kakav i jeste, ali i uliti osećaj važnosti i pripadnosti, ne zaboravimo da je Zhika naš drug bez lemilice ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Džaba kad steinika nije više na forumu. Osim toga, Herr Zhivorad to slepljivanje već doktorirao, a i treba da nešto čini što će ga zadržati skromnim kakav i jeste, ali i uliti osećaj važnosti i pripadnosti, ne zaboravimo da je Zhika naš drug bez lemilice ;)

Tri lemilice... Al' su 'ladne... Skromno Vas pozdravljam...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A Steinu (wherever u are..) ostaje ono sto mu je i bilo sudjeno!

:cheers:

Osim ako ne poludi i sve ne rasproda i kupi sebi jedan ... ovakav...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...