Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Vifa PL18, Sony PP, CSS, Tannoy M2, Tannoy M3, Jamo visokotonci, Visaton kreštavci, Brill Ti tweeteri, Soltanus ESL150 (danas isplaćeno do kraja), a od prije, stoje mi Peerlessi za subwoofere (ne ovi u mojim subwooferima), JBL GT4.0C, Vifa XT25.... A ima tu još koječega...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vifa PL18, Sony PP, CSS, Tannoy M2, Tannoy M3, Jamo visokotonci, Visaton kreštavci, Brill Ti tweeteri, Soltanus ESL150 (danas isplaćeno do kraja), a od prije, stoje mi Peerlessi za subwoofere (ne ovi u mojim subwooferima), JBL GT4.0C, Vifa XT25.... A ima tu još koječega...

I ti meni pričaš da mi je predugačak spisak :serbvidkakisicl0: second hand radnju da otvoriš ima da ti radi :tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uhhhh dupli namotaji?

pre će biti da je namotaj oštećen tj da je svučena špulnica nagore, barem koliko vidim sa slike... možda grešim ali tolko se vidi sa slike... jel zvučnik ima duple kleme na korpi? ako nema onda nisu dupli namotaji već oštećenje... jel to slika tvog zvučnika ili ..?

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uhhhh dupli namotaji?

pre će biti da je namotaj oštećen tj da je svučena špulnica nagore, barem koliko vidim sa slike... možda grešim ali tolko se vidi sa slike... jel zvučnik ima duple kleme na korpi? ako nema onda nisu dupli namotaji već oštećenje... jel to slika tvog zvučnika ili ..?

Postavljena slika

Ovde je palo silovanje zvučnika ali nedovoljno da izgori. Taman toliko da se lak razgumavi i skliyne kalem :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedi mind trick. :sarcastic_hand:

Apropo Jedi... Sada ih možemo očekivati u spisku nacija na narednom popisu u CG. Kada tj ako bude i ovde, bešmisve ako se ne budem izjasnio kao Jedi... (Džedaj)...

http://www.vijesti.me/caffe/grupa-mladih-ce-se-aktuelnom-popisu-pisati-kao-dzedaji-clanak-14169

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Davnih godina na kraju 70-ih, moj, tadašnji, komšija, sa kim sam i ušao u HiFi, izjašnjavao se kao Eskim.Ja sam, odavno, po nacionalnosti:„Čuburac“, po veroispovesti:„matematičar“. Najbolje je kada krenu da to upišu i mojoj supruzi. Ona, navikla na mene i na besmislenost istih pitanja, ćuti. Ja dreknem: Ona, bre, na Čuburu ide samo weekend-om na pijacu, sa mnom(e), ne moće ona biti Čuburka. Onda me posivačica gleda, trlja oči, misli na 25.000 plate i kaže, dobro...Naravno, kada se sve završi, krene popisivačica ka vratima, ja kažem: da pogledam Vaš zapisnik... Neki pocrvene, neki ne, zavisno šta su upisali...Miko, ko je „poznat samograditelj“...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Apropo Jedi... Sada ih možemo očekivati u spisku nacija na narednom popisu u CG. Kada tj ako bude i ovde, bešmisve ako se ne budem izjasnio kao Jedi... (Džedaj)...http://www.vijesti.m...ji-clanak-14169

Biće nas bar 2 ako ne eskiviram inventar. Mada je i dudeism tempting...   :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...