Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Kada smo vec kod Tannoya, ima relativno povoljno da se nabave Tannoy T-3836.Vredi li to nesto?

novi tip DC , VT je zaseban driver (ima svoj nezavisan magnet) sa Tulip WG ...... koji ide u njihovu Prestige seriju (osim Westminstera , gde ide hibrid nove korpe i Alnico magneta sa old style Pepperpot hornom)ja se ne bih libio da ga uzmem , da nisam naleteo na ovo sto jesammalo slikica ovde : http://www.hifiwigwa...stminster-Buildedit:ajd nemoj da zuris ......... da se konsolidujem za koji dan pa da odradim neki sim za te JBL .......editedit - bas me interesuje ta "povoljna" cifra za 3836 ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto stigli Tannoy K3809 :whistle2:od Nemecke do Austrije do dvorista mi moga ..... 340Elele al' su tvrdi .... to godinama nije radilo :sarcastic_hand:no, razradice se ........

Mislio sam da si uzeo K3808!Kakva je razlika izmedju K3809 i K3808?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to bi bilo ~800E

Tako nesto. Pise da je novo vjesanje i da je "korg" blestrovan i lakiran. Nisu koristen posle sredjivanja.Slike salje samo ozbiljno zainteresobanima.Kolko je vrijedan par HPD 385 sa originalnimn filterom, ocuvani?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je za te zvucnike ako su u dobrom stanju ok cena, ali transport + dodatni troskovi. Jedino ako se podeli na dva coveka. Ovi zvucnici su stvarno jako dobri. Ono sto je vazno je da su vesanja original! Ko kupi sve vidjen je da pravi JBL 4355 a to je vrhunska kutija.

to bi bilo ~800E

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je za te zvucnike ako su u dobrom stanju ok cena, ali transport + dodatni troskovi. Jedino ako se podeli na dva coveka. Ovi zvucnici su stvarno jako dobri. Ono sto je vazno je da su vesanja original! Ko kupi sve vidjen je da pravi JBL 4355 a to je vrhunska kutija.

To su samo elementi i to 4 komada. Vjesanje je novo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno ali od necega se mora krenuti :) Moja preporuka ko zeli vrhunski JBL zvuk , verovatno njihov najboji 15" zvucnik ako ne racunam 1500Al i derivative ali to su i onako prepucijum komponente. Samo za info skoro je za kolegu narcen par c8r2235 recona iz JBL i kostalo je okruglo 480Eur sa PDV i carinom.

To su samo elementi i to 4 komada. Vjesanje je novo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...