Jump to content

Poor Serbian Man Lightspeed


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Mislio sam na ovo (uokvireno crvenim);

A to. Ok.To sluzi da odlucis da li zelis da ti bakar koji pokriva plocicu bude na nivou mase, da ne bi prikupljao razne satelitske i radio gluposti iz okoline.Moze da se koristi a i ne mora.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • Odgovora 69
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

za zen mod i sp300bPozdrav, iz Beograda samZainteresovan sam za kompet PCB01 + PCB02 + Silonex + 2SK170BLi šta vec još ide kao prodajni nebalansirani komplet.Dali se komplet još uvek prodaje i kolika je cena.Pre svega ipak jedno tehničko pitanje.LIGHTSPEED mi treba kao volume control ispredall tube aktivne skretnice MARCHAND XM126 ulazne impedance 1 Mohm koja ima svoj preamp.A izvori su mi svi tube output : DAC 800-900 ohm Zout, PHONO 2500 ohm Zout iTUNER 600 ohm Zout.Dali ce tvoj LIGHTSPEED moći da funkcioniše sa obzirom na visok Zout mojih izvora ?Unapred zahvalan na odgovoruZoran

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

za zen mod i sp300bPozdrav, iz Beograda samZainteresovan sam za kompet PCB01 + PCB02 + Silonex + 2SK170BLi šta vec još ide kao prodajni nebalansirani komplet.Dali se komplet još uvek prodaje i kolika je cena.Pre svega ipak jedno tehničko pitanje.LIGHTSPEED mi treba kao volume control ispredall tube aktivne skretnice MARCHAND XM126 ulazne impedance 1 Mohm koja ima svoj preamp.A izvori su mi svi tube output : DAC 800-900 ohm Zout, PHONO 2500 ohm Zout iTUNER 600 ohm Zout.Dali ce tvoj LIGHTSPEED moći da funkcioniše sa obzirom na visok Zout mojih izvora ?Unapred zahvalan na odgovoruZoran

poslao sam ti reply mail-a . ali ga evidentno nisi dobio ....... lakse bi bilo da sam ti sam doneo pismo :buehehe:odgovoricu ti kasnije (veceras ) sa drugog naloga ili na PM sto se tice uslova itd . da se ipak blatantno ne reklamiramo na sopstvenom forumu :buehehe:sto se tvoje postavke tice - nemas brigas - ako koristis nebalansiranu verziju - onda se i dalje koriste sva 4 buffera na pcb_02 - dva za stero ulazni buffer , dva za stereo izlazni buffer ;s tim sto se sve moze opciono uraditi - bypass ulaznih buffera po volji ( za ulaze za koje nije potrebno ).... a izlazni da uradis - eto da se nadje - buduci da ti je ulazna impedansa skretnice bas enormno velika , pa ti nije ni potreban buffer ..... sem u slucaju da guras neke ultrafancy-a-zahtevne interkonekte
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Cook Book updated jos jednom ;nesto slikica i napisan sav textukupno 24 strane , ukljucujuci txt , slike , seme , Rat i Mir .jos samo dodajem listu delova i ispravljam ako ima primedbi .isti link

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ЗЕН

Можеш ли да појасниш онај cascoded Jfets buffer?

Нисам успео да испратим да ли је то за ranger-e или за fullranger-е,

За ове друге чини ми се узак нешто пропусни опсег....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Dragi moji,pri otpakivanju jedan optocupler SILONEX je izgubio svoje nozice,dakle neupotrbeljiv.Hitno mi je potreban par silonex rs3 optocuplera( series - shunt).Ukoliko neko ima par na prodaju molim da mi posalje email oko detaljaUnapred zahvalan Zoran

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...