Jump to content

Ma užas !


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
  • 5 months later...
  • 5 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Ma ne valja to ništa. Basrefleks. :rofl:

 

Zvu, znas koje zvucnike slusam Sony SS2070 sa promenjenim visokotoncima i to znas i kompresija i to znas. Nisu nesto u poredjenju sa onim sto ti imas i sto mnogi drugi ovde imaju, ali je kompresija i bas je 10" i meni je to dosta jer za bolje nemam ni prostora ni sredstava.

 

Mene jos ni jedan basrefleks nije zadivio kad cujem kada bubnjar zgazi paupucicu na basu. Lepo ovi JBLovi sviraju ove zalopojke, stvarno skidam kapu ali kako to izgleda kad treba da se cuje TUP iz basa. Volim i ja bas refleks, nemoj da me shvatis pogresno, ali na basu je TUFFFa ne TUP :wink2:

 

Voleo bih da cujem tvoj ekono pa da zakljucim da li i kvalitetno odradjen (od strane onog ko zna sta radi) basrefleks ipak ima TUF ili bas moze da bude onako kakav i jeste uzivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

opako  zvuci (svaki) dobro proracunat BR. mislim da se jos bolje cuje, Auxiliary Bass Radiator (ABR) - ili kutije sa pasivnim membranama.

 

Sve vise mislim kako starim da je gabarit (sem kvaliteta izrade)  zvucnika presudan . Znači,  da je zvucnik (ako moze)  velik kao slon i da ima efikasnost oko 100db  :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hej Ninja... Ma slušaćemo, samo da se nešto iskobeljam iz drugog semestra :)Ni ja nisam čuo mnogo dobrih BR-ova. Zapravo, samo 2.Jedan je kod Anubisa (Oris Swing), drugi kod Željkor-a JBL 4345.Moja izvedba BR-a je meni dobra. Mislim da posle jučerašnje probe Babelfish J-a kod mene nisam dovoljno objektivan da ocenjujem kakav mi je bas :DInače, nemaš ti ničega da se stidiš sa svojim Sony SS2070. Bolje su od brda kutija koje se mogu naći danas, a izvikane su.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo ti uci uci, pare su u knjigama sinko :shinymj5:

 

Nisam ja cuo mnogo, ali ono sto sam cuo a da je BR nije mi to to.

 

Inace, cestam na kupovini. U zdravlju da te sluzi RIBA :good2:

 

Sto se tice mojih Sonyja, nema tu stida samo su daleko od recimo onog sto si ti naveo pa i nekih drugih koje imaju forumdzije. Ali, meni moji Sonyji uvek najeze kozu kad cujem bas, jer em pomera creva em jezi kozu. A njih ceka recapinag (PIO na basu, pio+MKC na srednjem i  MKC na gornjem opsegu). A bice i neki facelifting, o tom potom. Ali i ovako sviraju za sve pare.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaš kako radi BabelFISH J ? Pu...Doneo kući, a prethodno sam ostavio Machinoriju kintu i rekao mu da mu javljam ukoliko mi se svidi, a ukoliko ne, vraćam amp. Slušao sam već Davorovog Babela kod sebe ali sa Deltalite. Rekoh mu da ću da sluškam bar 1 dan, mada mi je on ponudio i više ukoliko hoću no kontam, slušao sam i znaću odmah.

 

Povezao, pustio Amiru Medunjanin i zatvorio mu oglas - sve u roku od 25 minuta  :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas pravim ovakve pa ce da cujemo valja li. Danas mi stigao drugi recone za 2235. Nesto mi sve izgleda da me zeznuo jedan Amer za recone za 2202 i uzeo lepe pare a posle nema ni traga ni glasa. Ipak rece da je bolestan pa da sacekam ali mi  sve to sa njim dugo traje.

 

 

 

Znači, Japanci . :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaš kako radi BabelFISH J ? Pu...

Doneo kući, a prethodno sam ostavio Machinoriju kintu i rekao mu da mu javljam ukoliko mi se svidi, a ukoliko ne, vraćam amp. Slušao sam već Davorovog Babela kod sebe ali sa Deltalite. Rekoh mu da ću da sluškam bar 1 dan, mada mi je on ponudio i više ukoliko hoću no kontam, slušao sam i znaću odmah.

 

Povezao, pustio Amiru Medunjanin i zatvorio mu oglas - sve u roku od 25 minuta  :)  

 

 

Kad' pomenu Amiru M. Koji si CD slusao ?

Zumra ili Amira Live ?

Oba su sjajna. Posedujem.

Rosa - na zalost, za sada, samo u mp3 formatu.

:oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...