Jump to content

Ma užas !


Mikorist

Preporučeni Komentari

Ono kad uzmeš pare od kripta a žena ti   izbaci skalamerije u garažu:msn-rofl:
193876401_3939151892789409_8394891774461148574_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_eui2=AeEcL93H-PTlUjPKCmq4jzolTW8K7jLTzVJNbwruMtPNUtFmR3plE7X1PRkmU6N_4S4&_nc_ohc=YxJN9hXxjG0AX-OLJrE&_nc_ht=scontent.fbeg5-1.fna&oh=5c2507e07e904a27b38b851c8d369476&oe=60DB3E9E

E ovaj baš nije čuo ni za jednu teoriju o akustici prostorija i izboru slušnog mesta.
Postavio je Ferari (ako dobro vidim) potpuno pogrešno za punih 90 stepeni (ne vidim drugu stolicu za sedenje i slušanje)[emoji16].
Ako je gluv na jedno uvo, onda je u redu i izvinjavam mu se[emoji16].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja mislim da je kupio deset puta skuplji sistem koji još i izgleda kao da je dizajnerski rad, pa je staru skalmeriju sklonio gdje ne smeta.
Društvo nije bilo oduševljeno izgledom ovih JBL-a, pa je vjerojatno zagrabio u nekakav MBL ili TOTL Avantgarde Acoustic sistem. 
Htio je ovo staviti kod kćeri u sobu, ali razmažena kraljica škole je rekla ta stara andrlja ne ide u njenu sobu i vratila slušalice na uši i tako je dok ne dođe kamion za glomazni otpad sve pospremio u garažu....mislim, naložio je baštovanu i kuharu da odnesu to dolje.
Kuhar je malo gunđao, ali baštovan je rado prihvatio posao. Gazdarica voli kad se posluga uznoji radeći i računa da će ona virkati kroz prozor. 
E bogatši...i Bogu ste teški! ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, dejanco32 said:

Ono kad uzmeš pare od kripta a žena ti   izbaci skalamerije u garažu:msn-rofl:

May be an image of automobil

Realno, u ovoj finansijskoj situaciji, ova dva bi bila za rezervu. Ostalih 7 kom. bi bilo u dnevnoj za surround.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, gluv_i_udaren said:

Muskarac zimi drzi motor u dnevnoj sobi. Ozenjen covek zimi ide u garazu da zapali cigaru i da poslusa jednu stranu ploce :help:

Ili dva bicikla, u mom slučaju. Samo jedan je moj, drugi od drage :P

EDIT: Srećan Svetski dan bicikla svima koji slave :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...