Jump to content

Ma užas !


Mikorist

Preporučeni Komentari

Mislim da finansijske sisteme za pranje para, naduvanih cifri roba i usluga, drze kriminalne grupe, posto samo tako opstaju, trzisno je besmisleno. A izvrsioci su samo neprimetan paravan, pride, uopste ne moraju da budu holivudski nasarani.

 Jakuza tatu nosi poruke i statuse, i najbitnije je da nisu vidljivi, neka vrsta tabua, sto je za filmove nekurentno.:wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 hours ago, crni. said:

uopšte nisam sumnjao da se i u jakuze razumeš:rolleyes:

Pa sad, svaki problem ima par resenja.

Jedno je npr Google, a drugo je neobavezno cavrljanje sa visokoobrazovanom japancima koji pokatkad svrate do laboatorije u duhu saradnje.

Meni su oba prihvatljiva. :) 

U sustini nije nelogicno da me uvek i nekako zanimaju cvrste kulture, za razliku od balkanske sitnodusne malogradjanstine, uvek sam mislio da sam pripadnik cvrstog naroda...dok me okolnosi konstantno demantuju, a retki pozitivni primeri samo zbunjuju, pa me eto zanima kako to drugi mogu...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, vladd said:

Pa sad, svaki problem ima par resenja.

Jedno je npr Google, a drugo je neobavezno cavrljanje sa visokoobrazovanom japancima koji pokatkad svrate do laboatorije u duhu saradnje.

Meni su oba prihvatljiva. :) 

U sustini nije nelogicno da me uvek i nekako zanimaju cvrste kulture, za razliku od balkanske sitnodusne malogradjanstine, uvek sam mislio da sam pripadnik cvrstog naroda...dok me okolnosi konstantno demantuju, a retki pozitivni primeri samo zbunjuju, pa me eto zanima kako to drugi mogu...

 

Daklem podjela po "kastama" pa da se zna dije ko i što mu je radit i kako se ponašati u odnosu na one gore i dole ? ;)  Ima smisla ? , sam  na brdovitom balkanu  pravila se mijenjaju - kolko je ko rakijetine popio i u smislu "svi smo svoji " napravio seljačku bunu , ili jednu od vrsta revolucija . Nema najviše čvrstog poredka , niti  vlasti za uvijek . Internet je promijenio svijet , globalizmom se manipulira ? - DO KAD DOBIT MORE RASTI - ne za uvijek ? , pa kaj bu čovijek skočio 15 m u dalj ? . Aj  smirimo se ! :hammer:;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Idemo u off topic...

Ali je tema intrigantna.

Imas dve vrste "znanja sta je raditi", odnosno postovati "onog iznad"

Onaj iznad prvo mora da bude jako dostojan, a onaj ko ga postuje mora da ima i snagu i zaslugu da ga postuje, za razliku od nekih europskih prostih podanistava i slinavljenja bilo koga bilo kome.

 

Tako da je razlika nebo i zemlja.. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Ni to nije neki tehnički problem. Kupi se bakar fajn ( granule čistog bakara ) koji se koristi u izradi legure nakita. Odlije se šipka, provuče na valcni, provuče na cihbanku na prečnik koji ti treba. Posle toga se lepo odgreje i potopi u petrolej da odmekne i imaš prvoklasnu bakarnu žicu za skretnicu, šemiranje, itd.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...