Jump to content

Ma užas !


Mikorist

Preporučeni Komentari

9 hours ago, Mikorist said:

 

Blago rečeno užas! Katastrofalan smeštaj zvučnika, zalepljeni uz zid, između njih gomila stvari i ogroman TV.

Skoro kao kod mene, samo sam zvučnike barem odmakao od zida i razmakao od skalamerije da ima malo dubine u zvučnoj slici (i četiri puta su mi manji zvučnjaci).

Možda vam je ovo zanimljivo

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, NIXIE said:

Blago rečeno užas! Katastrofalan smeštaj zvučnika, zalepljeni uz zid, između njih gomila stvari i ogroman TV.

Skoro kao kod mene, samo sam zvučnike barem odmakao od zida i razmakao od skalamerije da ima malo dubine u zvučnoj slici (i četiri puta su mi manji zvučnjaci).

.....

 

samo ti njih sinko nabavi ...... pa ih turaj kako oces ........ :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, NIXIE said:

Blago rečeno užas! Katastrofalan smeštaj zvučnika, zalepljeni uz zid, između njih gomila stvari i ogroman TV.

Skoro kao kod mene, samo sam zvučnike barem odmakao od zida i razmakao od skalamerije da ima malo dubine u zvučnoj slici (i četiri puta su mi manji zvučnjaci).

Možda vam je ovo zanimljivo

 

Nixie ! bez ljutnje ! ? ne možeš dobiti dubinu zvučne slike ni virtualno dublje od zadnjeg zida ( ne more biti kod susjeda.  Da ne mudrujem ! Zvučnici moraju biti u prostoru ? . Al .  bar to znam . no krhko je znanje , kak neko kaže ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...