Jump to content

Lemilica


w1zard

Preporučeni Komentari

18 hours ago, Mikorist said:

Znači nema haj-end lemilica :msn-rofl:

Ima. Pogledaj goot.jp

par puta sam koristio njihovu lemnu stanicu i potpisujem da je u pitanju mrtvi hajend. Grejanje vrha u par sekundi, zamena vrha dok je vruć, standby temperatura ispod 200, dovoljno je da ručku pomeriš kroz vazduh da detektuje hlađenje i ugreje instant na radnu temperaturu. Vrhovi sam jebeni vrh, ima ih kakvih ti srce ište, možeš da zalemiš lastu u letu. Leži u ruci kao da ti je mama rodila. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 34 minuta, gluv_i_udaren reče

Ima. Pogledaj goot.jp

par puta sam koristio njihovu lemnu stanicu i potpisujem da je u pitanju mrtvi hajend. Grejanje vrha u par sekundi, zamena vrha dok je vruć, standby temperatura ispod 200, dovoljno je da ručku pomeriš kroz vazduh da detektuje hlađenje i ugreje instant na radnu temperaturu. Vrhovi sam jebeni vrh, ima ih kakvih ti srce ište, možeš da zalemiš lastu u letu. Leži u ruci kao da ti je mama rodila. 

ne čudi da japanci imaju najbolji alat na svetu :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imaju i Ameri i Nemci, ali su cifre nepopularne za hobi. Tu vrh za lemilko moze da kosta skuplje od kineskih komplet stanica :)

A objektivno nema potrebe kupiti takav alat da stoji. 

Nego zaboravih da pitam, uze li ti Miko pumpicu za razlemljivanje, ili bar tracice?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, znači možemo da te ubeležimo u listu pružaoca usluge zamene "bubašvaba", SMD buba i OP na DACovima i sličnim hepecima kineske audio industrije?

Ne zaboravi da je duvaljka najbolja alatka za grejanje termobužira na žičkama i kontaktnim klemicama. Nema gareži i ružnih fleka.  

Naravno, prijatan rad sa novim alatima :good2:    

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...