Jump to content

Beyond Frontiers Audio


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 72
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Да им пошаљем Ја ћирилицом :scratch_head: .

Nije potrebno, mene što se tiče. No, moram priznati, retko mi se dešava, pa sam, pomalo, zatečen. Stekao sam utisak da se želi prodati to pojačalo... Naravno, posle ovog iskustva, mogu, tek, zamisliti, šta bi bilo da se, ne daj Bože, ima neka primedba na kupljeno pojačalo...Priznajem, mene su razmazili prodavci, većinom su ovde, mojih dosadašnjih uređaja...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Знам како ти је, исто се осећам и Ја проблем контакта са Мирославом што прави кутије са хладњацима.

Uz dozvolu vlasnika (Miroslav) evo broja telefona: 060.3585255 Moze i na emajl: miroyu (at) gmail.com:drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Vrlo interesantna ponuda iz BFA na Hi-Fi forumi:

Iz BFA stize jedna vrlo korektna i dzentlmenska ponuda. Zamoljen sam da je prenesem: svim clanovima foruma ponudjeno je da potpuno besplatno i u cilju licnog zadovoljstva i siticanja novih audiofilskih iskustva bez depozita i bilo kakvih obaveza na 7 (sedam) dana udome i u sebi poznatom okruzenju i sistemu cuju BFA Tulip integralno pojacalo. Pojacalo je vec obecano jednom clanu i kod njega ce biti cca do 01.07.2011. a posle toga ce pojacalo biti slobodno za preuzimanje i slusanje od strane zainteresovanih. Da bi ste pojacalo dobili bice dovoljno da se email-om prijavite na [email protected] . Uredjaj ce ici "iz ruke u ruku' zainteresovanih onim redom kojim mailovi budu stizali na gore pomenutu adresu. Sa proizvodjacem nisam razgovaro na temu nekog bar elementarnog obezbedjenja i eventualne zloupotrebe ali mislim da ce biti dovoljno da "slusalac" prilikom preuzimanja ostavi foto kopiju licne karte... Naravno, u okviru ove "akcije" na forumu ce biti otvorena posebna tema u kojoj ce clanovi koji su imali prilike da u svom sistemu i sebi poznatom okruzenju cuju Tulip moci da ostave svoje pozitivne i negativne komentare vezane za doticni uredjaj. Fotografije su svakako dobrodosle. Dakle eto prilike da se bar na sedam dana osecate kao Vladimir Putin i da u svom domu uzivate u zvuku BFA Tulipa. Izvolite.

Link
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...