Jump to content

Popravka zvučnika


Zvu

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 55
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Uh...sad ima spavam ko kuče!

Ovo je bilo baš baš fino. Baš neki lep osećaj kada se vidi kako novo i preterano izgleda zvučnik kada se završi...osećam se ko domaćica posle epizode Rudolfove pekare na 24h kitchen :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Prelaz sa Al na CU moze i punktovanjem.Uzmite trafo od mikrotalasne i napravite odgovarajuci sekundar i dobra klesta.

Treba eksperimentisati sa vremenom da se spoj dobro zavari a da se ne greje previse dugo.Ipak je to malo delikatno mesto.

Ultrazvuk se obicno koristi za zavarivanje plastike

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Pozdrav,imam jedno mozda  glupo pitanje ali molim ako neko ima  ideju da mi odgovori. Naime imam zvucnike  creative I-trigue 3400,beli sa onim slatkim pink  zvucnicima i prilikom selidbe  ispadne mi vufer iz kola  tacnije ispadne iz kola u pokretu jer nisu bila dobro zatvorena vrata i tako tresne o ledinu  i nastavi da  se kotrlja po putu da me i tuga uhvati kad  god   se  toga setim. Imalo je  nekoliko ostecenja one iverice sa strane ali kad sam ukljucila  sve je lepo radilo do veceras. Medjutim vufer odjednom  vise ne radi,samo zuji tacnije onako huci a sateliti normalno rade. Ako neko ima  ideju sta bi moglo da  bude i da  li je uopste popravljivo,mozda  se  samo nesto  odlemilo?? Joj kako mi je  zao,jos  sam ih  dobila na poklon  :(  :(  :(  smrrrrrcccccc!!!!! Hvala za svaku sugestiju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...